Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcje allegro i inne
Proponuję stworzyć wątek aukcje allegro, ogłoszenie w dziale Sprzedam/Kupię. Najlepiej przyklejony gdzie będzie można wrzucać linki do ciekawych i atrakcyjnych cenowo aukcji.

Norbert
Odpowiedz
Ja natomiast jestem za niewrzucaniem takich wątków.
Będzie dokładnie to samo co było na poprzednim forum -same ogłoszenia i wrzuty z portali aukcyjnych zamiast dyskusji i wymiany zdań (jak na przykład teraz Big Grin)
Moim zdaniem na forum powinnien być dział (jak na Boberonline.com) z rzeczami sprzedawanymi tylko przez użytkowników danego forum.
Wszyscy śledzimy i Allegro i OLX i inne portale na bieżąco , nie ma potrzeby zaśmiecać!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Mysle ze tutaj nie chca powtorki z innego forum i ciąglego spamowania ogloszeniami z Allegro.
Jak ktos chce kupic, to wie gdzie isc.
Odpowiedz
Można zrobić dostęp tylko do zarejestrowanych oraz takich, którzy napisali już przynajmniej 10 wątków/odpowiedzi. To powinno ograniczyć spam. Tak to działa na innych forach i się sprawdza.
Oczywiście nie chcę aby w takim wątku ludzie spamowali linki.

Norbert
Odpowiedz
widze ze sie nie rozumiemy
Odpowiedz
z trzeciej strony może faktycznie przyklejony wątek "allegro" nie byłby głupi...
Odpowiedz
I powiedz Shaman ,że tylko na forum będziesz sprawdzał czy pojawiło się coś ,,fajnego" nowego/starego ...
Bzdura.
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Rozumiem, że przeciwnicy są tylko dlatego żeby nie było spamu? To można rozwiązać systemowo.
Przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał, żeby tam wchodzić lub umieszczać linki. A może niektórym się to przyda, nie zawsze ma się czas szukać.

Nie za bardzo rozumiem opór ze względu na to, że ja szukam to inni też powinni.

Nie ma co ciągnąć tej dyskusji. Jeżeli jest ktoś odpowiedzialny za forum niech podejmie decyzję na tak lub nie.

Norbert
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości