Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Polski Amatorów 3 Marca 2015
Istnieje opcja zorganizowania Mistrzostw Polski Amatorów w terminie 3 Marca 2015 (wtorek) w Jurgowie lub Suche.
Zostaliśmy poproszeni o zrobienie listy zainteresowanych starem, gdyż od tego zależy czy zawody się odbędą.
Planowany jest slalom oraz gigant, warunkiem startu jest nie posiadanie licencji zawodnika Smile

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Odpowiedz
moze w koncu sie uda ....

1.mordorr
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Odpowiedz
1.mordorr
2. zimny - tylko gigant
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Odpowiedz
mam tylko jedną, ale duuuużą jak stąd do Krakowa uwagę ....
MP AMATORÓW - czyli ludzi, którzy pracują i zarabiają pieniążki w tygodniu, żeby je rozwalać na desce w weekend.... nie odwrotnie Smile
dlaczego taka impreza ma miec miejsce we wtorek ???
FAIL z zalozenia... koledzy z Warszawy pewnie nawet nie pomysla, o zarywaniu 3 dni urlopu na MP Amatorów...
data w/g mnie bardzo nietrafiona
Odpowiedz
Mordorr- masz u mnie mordorra .Zgadzam się z Tobą!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Może by tak jednak dostosować termin do amatorów, którzy jeżdżą na snowboardzie amatorsko ....w weekendy.

1.mordorr
2. zimny - tylko gigant
3. Paweł
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Odpowiedz
Witam,
pomysł jest mój i mam nadzieje że uda się go zrealizować.
Termin może rzeczywiscie niezbyt trafiony ale ciężko coś ogarnąć bo w marcu jest dużo zawodów nawtykane w kalendarze stacji narciarskich. Marzec to okres róznego rodzaju zawodów , od AMPów,przez MP seniorów, i róznego rodzaju mistzrostwa lekarzy,murarzy,elektryków i górników itd.
Jeżeli nie będzie dużego zainteresowania to tego nie zrobimy, ale mam nadzieje ze się skusicie.
No a teraz 8.02 niedziela PP i jakoś nie widzę zbyt dużo chetnych do startu a tak naprawdę to dla Was te zawody organizuję na Polczakówce.
pozdrawiam
Pawel Dawidek
Odpowiedz
Panie Pawle,
temat PP na Polczakówce - czy do kategorii Open zglosznia w dniu zawodów ?? jesli tak, to moze byc Pan spokojny - w sobotę przekonamy chętnych Smile

mysle, ze glowne obawy to potencjalnych startujących to "czy nie narobię sobię obciachu przed zawodowcami...." Smile
Odpowiedz
jest tak, jak napisał Mordorr Smile
może niekoniecznie wszyscy wystartują w slalomie, z braku desek, ale z SG chyba nie powinno być problemu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości