Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w Szczyrku?
Które trasy najbardziej podchodzą do carvingowania?
Odpowiedz
ja w sumie w tym roku na BSA najwięcej jeździłem. Na SONie jest w starsznie duzo ludzi, a bsa o 11 w sobote dalej w miarę puste.

stok krótki, ale jest w kilku wariantach włacznie z czarną trasą co mi odpowiada.

pozdr

L
Odpowiedz
Na BSA jeździłem w sobote. Jak podjechaliśmy pod gondole i krzesła w samym Szczyrku to nie dość, że nie było gdzie zaparkować to straszne tłumy. A na BSA jeździlismy w kółko. Myslałem, że jeszcze w niedziele pojeździmy ale jednak towarszystwo zarządziło wczesny powrót do domu. Czarna do carvingu to jeszcze nie dla mnie. Próbowałem na niebieskiej. Choć mam wrażenie, że różnice między nieb/czerw/czar są stosunkowo niewielkie. Ja bym je wszystkie określił jakoczerwone Smile
Odpowiedz
A jak warunki? Ma sens jeszcze w tym sezonie tam jechać, czy raczej należy zająć się już porządkami w ogrodzie po zimie?
Odpowiedz
byłem na bsa w sobote rano i było twardo.

co do warunków to wszytko zależy czy będzie jeszcze mróz w nocy. inaczej nie ma sensu się pchać.
Odpowiedz
Właśnie sprawdziłem prognozy i w tym tygodniu ciepło. Niby od 10 marca w nocy minus, ale to nie jest takie pewne. Pożyjemy.. zobaczymy. Deski jeszcze nie chowam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości