Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na koniec marca ?
Miałem z zoną i znajomymi umówiony wyjazd na poczatku marca. Ale psina złamała nóżkę i przez 7 tygodni będzie w gipsie - nigdzie się nie ruszymy. Następny wolny termin to koniec marca. Gdzie w tym czasie da się jeszcze pośmigać ? Tylko lodowce czy jakis lokalny mikroklimat również gdzieś niżej ? Znacie jakieś miejscówki na ten termin ?
Odpowiedz
katschberg jest bardzo fajny. byłem w zeszłym roku ostatni tydzień marca i było bomba pod nakarw.

plus relatywnie blisko że Śląska, ok 650km
Odpowiedz
St Caterina od 30.03? Wink
Odpowiedz
Ty... no w życiu nie slyszalem lepszej wymówki.... psina!!?
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Ja sprawdzę Les 2 Alpes,wiele pozytywnych opinii słyszałem więc czas tam zajrzeć.
Odpowiedz
(27-01-2019, 09:37 PM)Wiljam1 napisał(a): Ty... no w życiu nie slyszalem  lepszej wymówki.... psina!!?

Ty kompletnie nie zdajesz sobie sprawy co to jest mieć w domu dwa szczeniaki w tym jeden z łapą w "gipsie"! Weterynarz dopuszcza spokojne chodzenie na tej łapie zeby zbyt mocno nie obciążać bo wkręcona śrubka może puścić i drugiego podejscia do operacji juz nie będzie - pozostanie amputacja. A szczeniak skacze, bryka i szaleje. A że są dwa szczeniaki więc razem szaleją i się napędzają. Nie da się nad tym zapanować. Przy psie cały czas musi ktos być i temperować te brykanie. Albo nosić go na rękach. I tak przez 8 tygodni do połowy marca. Mamy go oddać do schroniska na czas wyjazdu ? Czy poprosić kogoś znajomego żeby wziął tydzień urlopu i zajął się naszym pieskiem ? Już widzę te tłumy chętnych. Zresztą i tak go nikomu nie zostawimy. Trzeba przesunąć termin wyjazdu.
Shaman, jak wspomniałem mieliśmy wyjazd umówiony z grupą znajomych i z trudem udało nam się wspólnie ustalić ( dopsaować ) termin na 9-16 marca. Teraz z jeszcze większym trudem przesunęlismy go na 23-30 marca. No i wybór padł na Austrię. Tak więc na Twój wyjazd nie da rady.
Odpowiedz
Nie miej mi za zle mojej wypowiedzi, po prostu takie śmieszne skojarzenie..... Jasne , że psy wymagają naszej pomocy.
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości