Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie carvingować?
Widzę, że nie ma takiego wątku.
Piszcie proszę propozycje, gdzie warto w naszym kraju pojechać na dobrą jazdę.
Odpowiedz
(29-03-2018, 09:00 AM)Heckler1 napisał(a): Widzę, że nie ma takiego wątku.

O tej porze roku ?  Big Grin
Odpowiedz
(29-03-2018, 09:29 PM)Arek napisał(a):

Czyli Arku Spytkowice i co jeszcze? Smile
Odpowiedz
Je generalnie unikam ośrodków mainstreamowych, bo drogo i tłoczono a przez to niebezpiecznie. Dlatego z całego serca i carva polecam małe ośrodki, które zazwyczaj są perfekcyjnie przygotowane Wink
- (prze)Długa Polana czyli Langholz Gletsher nadłuższy lodowiec w New Market
- Zadział, jak na długiej zawody
- Rabka Polczakówka (omijamy całą zakopiankę za ekspresówką). O ile nie zwali się 5 autokarów albo nie ma zawodów to jest bajka.
- Polana Sosny

Z mainstreamowych, ale tylko poza sezonem to Jurgów, ze względu na czarną trasę, która jest moją ulubioną w Polsce. Jedno z niewielu miejsc w Polsce gdzie można poczuć "potegę carva" na długiej desce na pełnej k... Big Grin
Odpowiedz
Aaaaa jak jest zima i śnieg i jest się bezrobotnym albo ma się opcję wyrwać na dechę z samego rana to jeszcze Myślenice!!! Jak jest warun i jest pusto, to stok petarda! na prawdę nie ma sensu jechać gdzie indziej. Jest strome, jest płaskie, jak dobra zima to wystarczająco szeroko. Można pójść pełnym ogniem. Wieczorami w tygodniu tez bywa że da się pojeździć. W zeszłym roku robiliśmy trening na tyczkach i było spoko.
Ale w weekend to samobójstwo i głupota... tam widziałem największe muldy w życiu...
Odpowiedz
(30-03-2018, 06:14 AM)Heckler1 napisał(a):

Niee Big Grin Spuytki już zamknięte choć miałem nadzieję że do Wielkanocy dociągną,ale sam się zastanawiam.Na pewno BSA,czy SON to trzeba Slaposa pytać bo ja się drugi raz nie odważę.Białka na własną odpowiedzialność,jedni mówią że rano bajka a drudzy że tragedia.Mnie kusi żeby w poniedziałek rano tam jechać.
Odpowiedz
Ja chyba w nd jurgow z samego ranca...
Odpowiedz
(30-03-2018, 10:16 PM)Shaman napisał(a): Ja chyba w nd jurgow z samego ranca...

Myślałem o niedzieli też ale prognozy są fatalne
Odpowiedz
(30-03-2018, 09:47 PM)Arek napisał(a):
(30-03-2018, 06:14 AM)Heckler1 napisał(a):

Niee Big Grin Spuytki już zamknięte choć miałem nadzieję że do Wielkanocy dociągną,ale sam się zastanawiam.Na pewno BSA,czy SON to trzeba Slaposa pytać bo ja się drugi raz nie odważę.Białka na własną odpowiedzialność,jedni mówią że rano bajka a drudzy że tragedia.Mnie kusi żeby w poniedziałek rano tam jechać.

Arku, zakładając wątek bardziej myślałem o kolejnych sezonach.

Jadąc na narty to mi zwisa jaki stok, wszędzie pojadę.
Zakładając deskę sytuacja zmienia się całkowicie, decha jest (wg mnie) wymagająca, ważne jest pochylenie, szerokość, przygotowanie stoku, czy dużo ludzi itd, itp.
Osobiście mam traumęWink po niektórych stokach, dlatego szukam gdzie by tu można z przyjemnością pojeździć.

Dzięki Bartek za propozycję.
Odpowiedz
Ja polecam :
1/ cervena woda - równe pochylenie czerwona trasa ,szeroko,  mało ludzi nawet w sezonie ,także carvić można od rana do zamknięcia , stare ale jare kresło , obok na Bukovej jak popada -super free raid - na miekkiej .
2/Orawa snow-nieduzy bo dwie kanapy ośrodek ,połowa  jednej trasy trochę płasko   , druga lepsza , b. mało ludzi w sezonie i wekand , super ratrakują , jeden minus średnia szerokość tras to ok 15-17 metrów .
3/ Do treningu, nauki dla mnie nr1 -i wisła siglany - talerzyk ,b. szeroko  , w wekandy nawet jak trzy autokary się zjadą ( tylko raz mi się trafiło) można pojeżdzić .
4/ Ustroń Poniwiec - szroko dość ostro , kanapa  , ogólnie super ale  słabo dbają o trasę jak jest temp na + , to snieg szybko tam puszcza i robią się muldy , -
5/ wBrennej świniorka -fajne wiejskie klimaty - dwa talerzyki -treningowo-  jednym przejeżdżasz przez podwórko , koło kurnika.   jak jest słaba temp to omijam. b. żadko jade tam  jak żal mi drogi i czasu na Siglany .
6/Jaworzyna Krynicka - trasa 2 i czarna - super - w alpach ciązko takie trasy znaleść .
7/ Wisla - Nowa osada - kanapa , szeroko , ale w sezonie za gęsto na trasie , ostatnio wpadam tam bo nie ma ludzi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości