Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyty - ogólnie jakie i po co i jak...?
wazyles vista ? mialem dwie i mi sie wydaje ze waza tak samo jak fg , mialen na moich deskach dwa visty i po roku ich sprzedalem kupujac FG , wedlug Ciebie dlaczego ?

Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk
Odpowiedz
(16-05-2018, 03:21 PM)Simone napisał(a): wazyles vista ? mialem dwie i mi sie wydaje ze waza tak samo jak fg , mialen na moich deskach dwa visty i po roku ich sprzedalem kupujac FG , wedlug Ciebie dlaczego ?  

Nie, nie ważyłem. Nigdy nie używałem płyt. Porównałem jedynie ich parametry wagowe i zadałem pytanie. To wszystko. Nie znalazłem w internecie, na forach wypowiedzi dotyczących porównania płyt typu Vist. Twoja wypowiedź sugeruje, że płyta cięższa jest lepsza.
Odpowiedz
(16-05-2018, 03:47 PM)Zbyszek napisał(a):
(16-05-2018, 03:21 PM)Simone napisał(a): wazyles vista ? mialem dwie i mi sie wydaje ze waza tak samo jak fg , mialen na moich deskach dwa visty i po roku ich sprzedalem kupujac FG , wedlug Ciebie dlaczego ?  

Nie, nie ważyłem. Nigdy nie używałem płyt. Porównałem jedynie ich parametry wagowe i zadałem pytanie. To wszystko. Nie znalazłem w internecie, na forach wypowiedzi dotyczących porównania płyt typu Vist. Twoja wypowiedź sugeruje, że płyta cięższa jest lepsza.

oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku , powiem tak, plyta kontaktowa rabansera 

http://www.scorpionracingcenter.com/cata...-1994.html

jest jeszcze ciezsza i sprawuje sie wysmienicie ...
poprostu chodzi o to ze plyta tez stabilizuje i wyglusza wibracje podczas jazdy na twardym \ lodowatym sniegu a t o przeklada sie na jej utrzymywaniu kontaktu z sniegiem na krawedzi , zreszta wiele razy jest tak ze miekki snieg wypelnia srodek plyty miedzy wiazaniami i caly zestaw wazy chyba z 10 kg i nigdy to nie bylo problemem ...
Odpowiedz
(16-05-2018, 04:25 PM)Simone napisał(a):
(16-05-2018, 03:47 PM)Zbyszek napisał(a):

oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku , powiem tak, plyta kontaktowa rabansera 

http://www.scorpionracingcenter.com/cata...-1994.html

jest jeszcze ciezsza i sprawuje sie wysmienicie ...
poprostu chodzi o to ze plyta tez stabilizuje i wyglusza wibracje podczas jazdy na twardym \ lodowatym sniegu a t o przeklada sie na jej utrzymywaniu kontaktu z sniegiem na krawedzi , zreszta wiele razy jest tak ze miekki snieg wypelnia srodek plyty miedzy wiazaniami i caly zestaw wazy chyba z 10 kg i nigdy to nie bylo problemem ...

Bardzo dziękuję za informacje.
Odpowiedz
Jedyne co tak naprawde jest bardzo wazne w plytach kontaktowych to ich mechanizm ktory pozwala na ruch plyty wzgledem deski, system vista i podobnych do niego niszczy slizgi po ktorych sie poruszaja grzybki mocujace plyte do insertow deski i po dluzszym czasie istnieje ryzyko poluzowania insertow w desce ale to juz inny temat...

Odpowiedz
Znaczy to się zużywa ? Coś się z tym potem robi czy wyrzuca deskę i płyty ?! Smile
Odpowiedz
ja przeszlifovalem zeby sie nie blokowala ale potem sprzedalem obydwie , ja uzywam dosyc czesto wiec musialem wymienic

Odpowiedz
To trochę padaka z tym zużyciem, pal licho płyta bo pewno da się zregenerować. Ale luźne inserty w desce to śmietnik.
Ile mniej więcej dni jazdy potrzeba żeby dokonały się takie zniszczenia?
Odpowiedz
Mowa o plycie produkowanej przez Vist zeby zredukowac problem Vist zaczelo produkowac podkladki zeby plastik sie tak nie sluzywal ale zostaje system ktory poddaje zbytnim obciaxeniom inserty w desce , mialem SG Pro Team 175 uzywanego w ktorym puscily inserty przednie i zaczely sie krecic w desce ...[Obrazek: 778a54d44d5e63dd3b0b5a238d0fb450.jpg]

Odpowiedz
A jak te problemy wyglądają w płytach od Federico ? Cos jest lepiej, gorzej czy tak samo jak w Vist ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości