Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyty - ogólnie jakie i po co i jak...?
Tak, za 5 płyt.
Odpowiedz
rozmawialem z federico i zostaly dwie plyty ktore zostawil grupie kolegow z polnocnych wloch , eventulalnie moze ich sprzedac mowi ze im da na nastepny sezon z nowej produkcii, nowe plyty te co beda produkowane che 225 euro juz za plyte

to co ja moge zrobic to wyslac z rzymu te plyty autokarem do polski wydatek w wysokosci 10 euro potem ktos musisobie je odebrac albo zamowic kuriera po polsce z biura przewoznika
Odpowiedz
chcialbym poruszyc temat wagi plyty kontaktowej ,
, wiele razy slysze ludzie sie pytaja ile wazy plyta chcac kupic lzejsza bo sobie mysla ze lepsza
panowie w plycie kontaktowej nie o to chiodzi , plyta musi miec swoja mase, za lekka ne funkcjonuje , jezeli byla by wyznacznikiem jakosci pluyty kontaktowej jej lekkosc byla by robiona z carbonu , a ona jest robiona z plastiku o duzej gestosci i wadze wlascie dlatego ze ona jest wazna
Odpowiedz
A te dwie płyt sa do wzięcia ? Po 200 E ? i transport 10 E ?
Odpowiedz
Tak sa ostatnie dwie , jezeli bedziecie chcieli dacie mi znac i federico mi ich przysle do r,ymu a ja ich wsadze w jakis autobus co jedzie do polski

Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk
Odpowiedz
To ja je mogę wziąć. Będą akurat na "gwiazdkę " Smile
Odpowiedz
z jakiego regionu polski jestes ?

uzywasz messenger lub Whatsapp moze bedzie lepiej soe dogadac przez komunikator

Odpowiedz
Warszawa, Whatsapp +48 601 23-07-05 - Radek
Na messa też się odezwałem.
Odpowiedz
super !

Odpowiedz
(15-05-2018, 10:11 AM)Simone napisał(a): chcialbym poruszyc temat wagi plyty kontaktowej ,
, wiele razy slysze ludzie sie pytaja ile wazy plyta chcac kupic lzejsza bo sobie mysla ze lepsza
panowie w plycie kontaktowej nie o to chiodzi , plyta musi miec swoja mase,  za lekka ne funkcjonuje , jezeli byla by wyznacznikiem jakosci pluyty kontaktowej jej lekkosc byla by robiona z carbonu , a ona jest robiona z plastiku o duzej gestosci i wadze wlascie dlatego ze ona jest wazna
Ciężar płyt kontaktowych jest zróżnicowany. Płyta FG waży 2,6 kg, płyta Vist 1,6 kg, a Kessler World Cup 2,05 kg. Czy to oznacza, że FG jest najlepsza, a Vist jest kiepski?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości