Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyty - ogólnie jakie i po co i jak...?
Ktoś u nas sprzedaje płyty FG czy jakby co trzeba zamówić z Włoch ? .. bo chyba tam robią (?)
Odpowiedz
(11-05-2018, 01:31 PM)rademar napisał(a): Ktoś u nas sprzedaje płyty FG czy jakby co trzeba zamówić z Włoch ? .. bo chyba tam robią (?)

jedna ma chyba na sprzedaz kolega w polsce jak nie do pisz do mnie zobaczymy jak najlepiej ja wyslac zeby zaplacic za przesylke jak najmniej 
jak by cos pisz na https://www.facebook.com/groups/mountains365/  lub na https://www.facebook.com/simone.spartspace 
Odpowiedz
Koszt transportu z Włoch to 30 EUR. Producent płyt FG obsługuje tylko płatności przelewem, a to wiąże się z mało korzystnym przewalutowaniem i prowizją za przelew zagraniczny. Nie ma PayPal'a ani obsługi kart kredytowych. Koszt płyty to faktycznie 200 EUR na hasło mountains365 Smile Ja już byłem bliski zamówienia, ale inserty na środku zbiły mnie z tropu.
Odpowiedz
Na nastepny sezon sprobuje orarnac jakos ten temat zeby bylo latwiej , chlopak jest fajny ale komunikacja z nim nie jest latwa i dla mnie , pozatym robi mi problemy ze 200 euro to za malo i niezbyt to mu sie oplaca zobaczymy jak to bedzie mozna zorganizowac ... najlepiej zrobic liste kto chce kupic i wyslac kilka plyt autobusem do polski wydatek 10 euro za wszystkie plyty a po polce przesylka juz jest o wiele tansza

Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk
Odpowiedz
Zawsze można mieć konto w eur. Przelew do Włoch w sepa kosztuje 1.25 eur.

Wysyłkę możesz spróbować zorganizować z Polski przez którąś ze stron brokerskich

Co do insertow na środku To wierz mi, że ich nie potrzebujesz Wink
Odpowiedz
Jak mowi Slapos ja tez mam dwie deski z plyta, oxess montaowana na srodku i kessler montowana tylko z tylu
Odpowiedz
Tak myslę,.. jakbym zamówił z 5 płyt to może jakąś wysyłke w korzystnych pieniądzach by się znalazło ? Albo inną "okazję" transportu przed następnym sezonem. Jedna płyta dla mnie druga dla syna a 3 bym opchnął tutejszym kolegom, oczywiście bez zysku,.. zbyt dużego Smile Mógłbyś go Simone zapytać o taki mini hurcik ?
Odpowiedz
Dzis lece do Polski na pare dni wracam w poniedzialek we wrorek dam znac co i jak

Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk
Odpowiedz
Rademar, ja mogę załatwić transport w dobrej cenie. Za całość myślę że ze 30 EUR by wyszło.
Odpowiedz
(12-05-2018, 12:58 PM)SzymonH napisał(a): Rademar, ja mogę załatwić transport w dobrej cenie. Za całość myślę że ze 30 EUR by wyszło.

Mowisz o transporcie z wloch ? 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości