Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypełnianie UPZ Foam
Miałem wczoraj wypełniane UPZ Foam w WSM i zastanawiam się czy pianka powinna wyjść przednimi rurkami - u mnie nie wyszła. Na wszystkich filmach które widziałem na YT pianka wychodzi. Tak się zdarza czy wtrysk był źle zrobiony?
Odpowiedz
Wydaje mi się że powinna wyjść, na logikę to znaczy że wkładka jest pełna Wink

Mnie to czeka w najbliższych dniach/tygodniach i tak jak za pierwszym razem jadę do Gliwic żeby to zrobić...
Odpowiedz
(29-10-2017, 03:22 PM)Shaman napisał(a): Wydaje mi się że powinna wyjść, na logikę to znaczy że wkładka jest pełna Wink

Mnie to czeka w najbliższych dniach/tygodniach i tak jak za pierwszym razem jadę do Gliwic żeby to zrobić...

Gdzie w Gliwicach to robią?
Odpowiedz
Ale się wystraszyłem że zgubiłem kontakt, ale po 30min grzebania w telefonie udało się

http://zurawiecki.eu/
Odpowiedz
szaman

robią tam coś więcej niż standardowy bootfitting?

mają swoje linery czy jedziesz tam z własnymi?
Odpowiedz
Nie wiem co to są linery, ale jadę ze swoimi wkładkami i pianą. Nie wiem tez co znaczy bootfitting, jeśli nagrzewanie i rozciągnie skorup to mnie nie dotyczy.
Ja jade tylko wkładki zrobić, bo nieumiejętne zrobienie (samemu lub słaby serwis) to po pierwsze kasa za wkładki które nie są tanie, a po drugie w skrajnych przypadkach bywało i zapalenie okostnej. Więc nie chce ryzykować Wink

Podobno też w KRK w WindSporcie jeden gość umie ale nie miałem przyjemności
Odpowiedz
(02-11-2017, 09:02 PM)Shaman napisał(a): Nie wiem co to są linery, ale jadę ze swoimi wkładkami i pianą. Nie wiem tez co znaczy bootfitting, jeśli nagrzewanie i rozciągnie skorup to mnie nie dotyczy.
Ja jade tylko wkładki zrobić, bo nieumiejętne zrobienie (samemu lub słaby serwis) to po pierwsze kasa za wkładki które nie są tanie, a po drugie w skrajnych przypadkach bywało i zapalenie okostnej. Więc nie chce ryzykować Wink

Podobno też w KRK w WindSporcie jeden gość umie ale nie miałem przyjemności

[Obrazek: poise-liners-product-thumb.png]Takie coś znalazłem pod hasłem liner Big Grin Najmłodszy już nie jesteś,może powinieneś zabrać  Big Grin
Odpowiedz
W windsporcie mają linery z wtryskiem z sidasa.

Wkładka to może być pod stopę Big Grin
Odpowiedz
ogrzewając temat

Szaman jestes zadowolny z tego jak pianki ci strzelili czy dopiero po weekendzie bedziesz wiedzial?

pozdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości