Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mechanika przysiadu niebezpieczeństwa kaczki
całkiem ciekawy film:
dr. Biernat o rozstawieniu stop
jest ich więcej na youtube
fajne tłumaczenie co się dzieje, gdy rozstawia się stopy podczas przysiadu. wydaje się, że jazda na kątach jest lepszym rozwiązaniem, ale trzeba uważać na budowę indywidualną
Odpowiedz
nie ufam mu - ma buty z palcami i zapewne przeciwstawnego kciuka którego ukrywa w tych butach...
Odpowiedz
No ale chyba z tego wiem od osób mądrzejszych ode mnie w sprawie anatomii i generalnie AWFowania, czym pewnie się z większością z was dzieliłem, to pozycja na kątach jest duuuużo lepsza dla kolan niż kaczka.
Temat przewijał się na wszystkich po kolei kursach na AWF (Wiljam, na twoim też temat był poruszany?), na rozmowach w SITNie (może część z was się zdziwi ale tam też są twardzi carverzy), czy nawet sam pan prezes K.wzechdeskakaczkastyle na spotkaniu u narciarzy się przyznał że kacza mu nie służy na kolana i teraz jeździ niesymetryczną kaczkę...
Odpowiedz
Niesymetryczna kaczka jest bardziej wygodna...
Powodem jest rotacja ,którą należałoby stosować dla jazdy na krawędzi miękką deską, a którą jest niewygodnie wykonywać przy kątach ,,lustrzanych" czyli np. +15 -15.( takie dobre do nauki i freestyle)
Kąty +25 -7 to już gigantyczna poprawa , wygodniejsza pozycja i znacznie więcej możliwości ...
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości