Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS IX ?????
co do Czech to rozmawiałem z Honzo oraz Peterem na ostatnim PCS, mówili, że przyjeżdżają do nas, bo u nich środowisko carvingowo-snowboardowe praktycznie nie istnieje. Nie oznacza to, że nikt nie jeździ carvingowo, ale po prostu środowiska według nich nie ma
o Słowacji nie mam pojęcia
Odpowiedz
Arek. Spokojnie. Nie ma żadnych wojenek Wink Ci co myśleli że zdobędą sławę, chwałę i fortunę to już zniknęli. Zostali tylko wariaci, czyli prawdziwi carverzy Smile
A PCS ma łączyć, dlatego jeszcze nigdy nikomu nie odmówiliśmy możliwości wzięcia udziału. Smutno tylko że kilka marek które powinny się obowiązkowo pojawić niestety odpuściło w tym roku...

Odnośnie naszych współcarverów z południa, to niestety są to pojedyncze jednostki nie zrzeszone w jakikolwiek sposób...
Odpowiedz
Pozwolisz że nie będę komentował absencji kilku znanych marek,padłoby wiele słów powszechnie uznawanych za obelżywe.
Odpowiedz
Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach.Różnorodność stoków oraz to że ich właściciele mają odpowiednie podejście do tematu, czyli jak inni czekają na nie wiadomo co to oni śnieżą,gwarantuje nam powodzenie szkolenia.PCS należy do Stowarzyszenia i to ono powinno podjąć decyzję gdzie i kiedy to zrobić.Ja ze swojej strony gwarantuję pomoc ponieważ znam osobiście właścicieli stoku w Spytkowicach i Słotwiny Arena.Jeżeli byłaby taka decyzja to uważam że oba nadają się znakomicie.Krzesło,zaplecze i bardzo szeroki stok,może w Spytkowicach gorzej z tańszymi noclegami ale to trzeba sprawdzić.Absolutnie nie wolno oddawać w organizację tego nam czy Wam lub komukolwiek innemu jeżeli się pojawi,to powinna być brocha Stowarzyszenia.

Od lat jest to jedyny termin kiedy w Białce można pojeździć,właśnie tuż po Sylwestrze.Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Odpowiedz
(07-03-2017, 11:53 AM)Arek napisał(a): Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach "..." Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w Białce. No i jeden Rosjanin już będzie Smile , chętnie się dopisze, powodzenia!
Odpowiedz
(07-03-2017, 01:38 PM)Arek napisał(a):
(07-03-2017, 01:12 PM)p.dolar napisał(a): Big Grin Big Grin Big Grin 

(07-03-2017, 11:53 AM)Arek napisał(a): Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach "..." Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w Białce. No i jeden Rosjanin już będzie Smile , chętnie się dopisze, powodzenia!

Paweł będzie bardzo dobrze wyglądać.Będziemy w ramach karnetu Tatryski poruszać się po wielu wyciągach,jeżeli na jednym będzie tłoczno przeniesiemy się na inny.Od kilku lat staram się właśnie jeździć w tym terminie i zawsze wtedy było dobrze.
Odpowiedz
Cały jeden dzień ??
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Zapewne 19-21 Terminy ferii w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim: 15-28 stycznia więc nawet nie chcę myśleć co będzie.Ktoś ze Śląska się wypowie jak było?Mordor,Slapos ?
Odpowiedz
w tym roku w trakcie ferii słabo było. jazda od 8 do 10 maks a potem tłum ludzi i kolejki - jeździłem w szczyrku na SON głównie, ale wiem ze gdzie indziej nie było lepiej.
Odpowiedz
Termin PCS IX ustalony. Proponuję zrobić ankietę jak w przypadku "zamawiamy Kesslery" kto w tym terminie będzie na PCS-ie a kto nie?...są głosy, że termin OK. a są, że kicha z terminem. Co Wy na to?
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości