Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS IX ?????
co do Czech to rozmawiałem z Honzo oraz Peterem na ostatnim PCS, mówili, że przyjeżdżają do nas, bo u nich środowisko carvingowo-snowboardowe praktycznie nie istnieje. Nie oznacza to, że nikt nie jeździ carvingowo, ale po prostu środowiska według nich nie ma
o Słowacji nie mam pojęcia
Odpowiedz
Arek. Spokojnie. Nie ma żadnych wojenek Wink Ci co myśleli że zdobędą sławę, chwałę i fortunę to już zniknęli. Zostali tylko wariaci, czyli prawdziwi carverzy Smile
A PCS ma łączyć, dlatego jeszcze nigdy nikomu nie odmówiliśmy możliwości wzięcia udziału. Smutno tylko że kilka marek które powinny się obowiązkowo pojawić niestety odpuściło w tym roku...

Odnośnie naszych współcarverów z południa, to niestety są to pojedyncze jednostki nie zrzeszone w jakikolwiek sposób...
Odpowiedz
Pozwolisz że nie będę komentował absencji kilku znanych marek,padłoby wiele słów powszechnie uznawanych za obelżywe.
Odpowiedz
myślę sobie i myślę... i wymyśliłem coś takiego:

Propagowanie:
PCS to powinno być czymś więcej niż tylko pojazdówką w większej grupie (bo takich akcji jest kilkanaście w sezonie w mniejszych/większych grupach).
fajnie byłoby się pokazać ludziom, ale skutecznie medialną imprezę może zorganizować tylko stok.
np. skoro Arena potrafi wynająć konferansjera, zrobić konkursy z nagrodami i wykorzystać roztopy na imprezę Splash, to równie dobrze może zrobić weekend "na krawędzi". my pojawimy się tam jako uczestnicy, a PSC odbędzie się jakby przy okazji imprezy na stoku.

Wielki Gość:
takie spostrzeżenie: był Sigi, była frekwencja.
może pójdźmy za ciosem i skoro trio z ECP zaprosiło Yury'ego to spróbujmy to wykorzystać i zwalmy się im na głowę na ostatnie dwa dni szkolenia. ja osobiście, chętnie zobaczyłbym na żywo Velvetową technikę i rezultaty szkolenia.

Termin:
jak mewa na fali siędzie, wiać będzie, albo wiać nie będzie...
wróżenie z fusów - w tym roku była feSt zima na 3króli, a w marcu wiosna. na odwrót niż zawsze, nie utrafisz.
proponowałbym zaplanować, a jak będzie zielono to się przełoży.
sorry, taki mamy klimat...

Stok:
marny stok nie ma sensu, bo obniża frekwencję i odstrasza wystawców.
kurort nie ma sensu, bo czekanie w kolejce i jazda między ludźmi obniża frekwencję.
a obniża frekwencję dlatego, że jeśli mam nie jeździć, to wolę jechać jeździć gdzie indziej (mimo spotkania towarzyskiego).

ale są wśród nas ponoć ludzie, co mają kontakty i są na "ty" z właścicielami stoków i mają wstępnie obiecaną tę czy tamtą polanę - nie czaić się ! wyjść z ukrycia dla wspólnego dobra Smile

reasumując:
- PCS na 3króli (z opcją przedłużenia na piątek lub poniedziałek --> ja chętnie wezmę urlop)
- w okolicy gdzie będzie Yury
- ze zorganizowanym wydarzeniem przez zaprzyjaźniony stok (wśród ludzi jeździmy tylko kiedy konferansjer zapowiada zawody i pokazy)
- z oddzieloną polaną / bocznym stokiem (o sensownej długości i nachyleniu) dzięki zaprzyjaźnionemu stokowi
- z zaproszonymi wystawcami do testów

mogę się mylić bo jestem młodym nakarwiaczem i na PCSie byłem łącznie 1.33 raza
dodatkowo, bo hajs się zawsze liczy, wolę zapłacić więcej za zajebistą imprezę, niż przyoszczędzić i zmarnować weekend.

dziękuję, dobranoc.
jakub broda
wąż to ma fajnie - leży a idzie
Odpowiedz
Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach.Różnorodność stoków oraz to że ich właściciele mają odpowiednie podejście do tematu, czyli jak inni czekają na nie wiadomo co to oni śnieżą,gwarantuje nam powodzenie szkolenia.PCS należy do Stowarzyszenia i to ono powinno podjąć decyzję gdzie i kiedy to zrobić.Ja ze swojej strony gwarantuję pomoc ponieważ znam osobiście właścicieli stoku w Spytkowicach i Słotwiny Arena.Jeżeli byłaby taka decyzja to uważam że oba nadają się znakomicie.Krzesło,zaplecze i bardzo szeroki stok,może w Spytkowicach gorzej z tańszymi noclegami ale to trzeba sprawdzić.Absolutnie nie wolno oddawać w organizację tego nam czy Wam lub komukolwiek innemu jeżeli się pojawi,to powinna być brocha Stowarzyszenia.

Od lat jest to jedyny termin kiedy w Białce można pojeździć,właśnie tuż po Sylwestrze.Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Odpowiedz
(07-03-2017, 11:53 AM)Arek napisał(a): Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach "..." Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w Białce. No i jeden Rosjanin już będzie Smile , chętnie się dopisze, powodzenia!
Odpowiedz
(07-03-2017, 01:38 PM)Arek napisał(a):
(07-03-2017, 01:12 PM)p.dolar napisał(a): Big Grin Big Grin Big Grin 

(07-03-2017, 11:53 AM)Arek napisał(a): Jakub decyzja ECP jest taka że szkolenie odbędzie się W Białce Tatrzańskiej i okolicach "..." Jest pusto bo balangowicze wyjechali a ruscy jeszcze nie przyjechali,idealnie.
Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w Białce. No i jeden Rosjanin już będzie Smile , chętnie się dopisze, powodzenia!

Paweł będzie bardzo dobrze wyglądać.Będziemy w ramach karnetu Tatryski poruszać się po wielu wyciągach,jeżeli na jednym będzie tłoczno przeniesiemy się na inny.Od kilku lat staram się właśnie jeździć w tym terminie i zawsze wtedy było dobrze.
Odpowiedz
Cały jeden dzień ??
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Zapewne 19-21 Terminy ferii w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim: 15-28 stycznia więc nawet nie chcę myśleć co będzie.Ktoś ze Śląska się wypowie jak było?Mordor,Slapos ?
Odpowiedz
w tym roku w trakcie ferii słabo było. jazda od 8 do 10 maks a potem tłum ludzi i kolejki - jeździłem w szczyrku na SON głównie, ale wiem ze gdzie indziej nie było lepiej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości