Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS IX ?????
Uważam że impreza powinna odbyć się przed feriami.Nie ma turystów i szkółek,na stokach są pustki.Jeżeli chcemy wypromować to co robimy to powinna to być Krynica lub Białka,jeżeli mamy ochotę pojeździć sami na zadupiu żeby nikt o nas nie wiedział to Spytkowice lub cokolwiek.Szeroko jak cholera,krzesło i pusto.Będzie nas wtedy przybywać jakieś 2 szt na 5 lat.
Odpowiedz
hejka

Białkę już przerabialiśmy... Termin 6stycznia też... Polana Sosny spalona. Zaklepaliśmy na 100osób ile było to widzieli ci co byli...

Dyskusje też już były... Jedyna osoba która się zaangażowała to był Slapos. Niestety jego opcja nie wypaliła. Nie dziwie się że już nie chce brać udziału przy organizacji kolejnego PCSa...

Tyle z mojej strony prywatnie.

Jako MY - STOWARZYSZENIE które robi imprezę dla swoich członków (twardych, miękkich i "nawet" narcistów), jeśli ktoś przedstawi konkret (miejsca, data, wstępne ustalenia rezerwacji stoku, ceny, nocleg) to prosimy o info kontat@stowarzyszenienakrawedzi.pl i zapraszamy na zarząd na skype. Osobiście tez pomogę.
Jeśli ktoś ma sponsora to patrz punkt wyżej.

Póki co mamy kolejną dyskusję na temat kolejnego PCSa po PSCsie na którym nawet zarząd nie zjawił się komplecie...

BTW szybka anliza: mały ośrodek Sosna/Słotwiny/Rabka jesteśmy w kupie i jest fajnie. Duży ośrodek Białka/Jaworzyna każdy jedzie sobie i robi się anonimowy uczestnik Carving Masters. Termin koniec stycznia/początek lutego bo warun najpewniejszy. Miejsce "bliski Śląsk" bo wszyscy mają blisko. Wawa - Bielsko: 3-4h. Białka plus 2-3h. Krynica + kolejna godzina
Odpowiedz
Shaman kilka sezonów było kiepskich ale wtym akurat jeździliśmy już w listopadzie.Jeżeli ponownie zbierze się tyle luda ile było 2 lata temu to nawet w dużych ośrodkach będzie fajnie.Chodzi o to aby promować jazdę na krawędzi,potestować to co będzie do testów.W kupie to możemy siedzieć wieczorem.Ja osobiście byłem na kilku PCSach a w tym roku nie.Nie dlatego że nie chciałem tylko akurat ferie z młodzieżą spędzałem/swoją i nie tylko/.Termin PCS w czasie ferii małopolskich z tego co wiem to nie tylko mój problem.
Odpowiedz
(24-02-2017, 07:58 PM)Nie pamiętam, żebyś zaszczycił PCS w Niedzicy  swoim carvingiem .....  Wiljam1 napisał(a): Taa, Mordorr...
Polana Sosny to takie polskie Aspen...
Odpowiedz
Pamiętam kiedy pierwszy raz poznałem carvingowe towarzystwo-na PCS w Białce.Skończyło się to zresztą karczemną kłótnią "zarządu".Jak widzę nic się nie zmieniło,wojenka trwa nadal,walka o strefę wpływów.Nikt nie ma monopolu na carving lub EC w Polsce,warto o tym pamiętać.Ten nie lubi tamtego,tamten innego a jeszcze inny nie lubi wszystkich.Jest nas tak niewiele a kłótniami możemy obdzielić pół całego snowboardu w kraju.Mam nadzieję że się to skończy bo w przeciwnym wypadku każdy będzie obrabiał swój ogródek a PCS odejdzie do historii.
Odpowiedz
eee tam, gdzie te czasy, kiedy były jakieś wojenki, kłótnie, spory...
nie ma, panie, nic nie ma...
korzyści z organizowania imprez też nie ma, poza narzekaniami
chętnych do pracy też nie ma (oprócz Slaposa)
Ale tym razem trzeba ustalić termin kolejnego PCS oraz jego miejsce jeszcze w tym sezonie, aby nie powtarzać tego, co było w tym sezonie, czyli zbyt późnego podjęcia decyzji o organizowaniu PCS w miejscu "rezerwowym"
Termin jest bardzo ważny.
ferie zimowe w roku 2018: małopolskie 12 luty - 25 luty, mazowieckie 15 stycznia - 28 stycznia, łódzkie/śląskie 29 stycznia - 11 luty.
No to kiedy?
3-4 lutego 2018 ? czyli w środku Śląsk?Łódź a pomiędzy Małopolską a Mazowszem?
Odpowiedz
Wg mnie powinno być tak:
1. 5-7 stycznia 2018 (poza feriami aby nie wykluczać tych co własnie jada na ferie, na pogodę i tak nie mamy wpływu)
2. Tak jak napisał Grzesiek już powinniśmy rozmawiać ze stokami łącznie z wynajęciem jednej trasy na wyłączność.
3. Uczestnictwo w PCS powinno być płatne za co uczestnik możne na przykład otrzymać
- zniżkę na karnet
- jazdę na wynajętej trasie
- darmowe testowanie desek
- wejście na sobotnią imprezę
- szkolenie za dodatkowa drobna opłatą (np. 10 PLN)
- ewentualną znizke na spanie
Można też zrobić gradacje opłat np. opłata do grudnia to 150 PLN, do stycznia to 200 PLN, na miejscu to 250 PLN

Jeżeli do początków grudnia nie zbierze się kasy na opłacenie stoku to trzeba olać organizację PCS-ów. Bo jeżeli ludzie kupują sprzęt za tysiące PLN-ów a żal im zapłacić parę stówek za wspólna jazdę po wynajętej trasie i testowanie desek to nie ma to sensu.
Odpowiedz
Witam.
Wg mnie jednak termin w lutym jest pewniejszy jeśli chodzi o śnieg. Na początku stycznia to możemy jeszcze czekać na zimę.
Spora ilość osób jedzie na PCS po kilkaset kilometrów, to głównie po to by pocarvingować. Stok wielkości Polany Sosny raczej tego nie zapewnia. Dlatego nie wykluczałbym tak od razu Białki, gdzie są jednak duże przestrzenie jak na warunki w Polsce. Byłem w trakcie ferii w tym roku w Białce i przy ogromnej ilości samochodów na parkingach na stokach było w miarę luźno , a na trasie FIS1 chwilami jeździłem sam.
Moim zdaniem nie powinniśmy się upierać przy rezerwacji trasy na wyłączność. Skoro mamy popularyzować twardy snowboard to jeździmy ze wszystkimi by było nas widać a nie chować się na wyłączonej dla reszty osób trasie.
Jeżeli impreza była by gdzieś na Śląsku, dokąd wszyscy mieliby bliżej ilość uczestników pewnie by wzrosła.
No i na koniec czy organizacja PCS musi obejmować organizowanie noclegów, karnetów, jakąś imprezę wieczorna, którą nie wszyscy są zainteresowani, szkolenia (na marginesie PCS to nie jest czas na szkolenia). Czy nie lepiej ograniczyć PCS do wspólnej jazdy i testowania desek, i tylko do tego. Resztę każdy zorganizuje sobie wg uznania.
To tyle moich chaotycznych przemysleń.
Odpowiedz
Ja już 2 razy nie byłem na PCS właśnie dlatego ze termin kolidował z feriami. Proponuje źrobic np 2 tyg. przed św. Bozego Narodzenia
Odpowiedz
(25-02-2017, 09:11 AM)Grzsk mam pytanie.Czy Ty bywasz i wiesz co się dzieje na stokach w trakcie ferii Śląska? napisał(a): eee tam, gdzie te czasy, kiedy były jakieś wojenki, kłótnie, spory...
nie ma, panie, nic nie ma...
korzyści z organizowania imprez też nie ma, poza narzekaniami
chętnych do pracy też nie ma (oprócz Slaposa)
Ale tym razem trzeba ustalić termin kolejnego PCS oraz jego miejsce jeszcze w tym sezonie, aby nie powtarzać tego, co było w tym sezonie, czyli zbyt późnego podjęcia decyzji o organizowaniu PCS w miejscu "rezerwowym"
Termin jest bardzo ważny.
ferie zimowe w roku 2018: małopolskie 12 luty - 25 luty, mazowieckie 15 stycznia - 28 stycznia, łódzkie/śląskie 29 stycznia - 11 luty.
No to kiedy?
3-4 lutego 2018 ? czyli w środku Śląsk?Łódź a pomiędzy Małopolską a Mazowszem?

(25-02-2017, 09:24 PM)Qter W tym terminie możemy to jak najbardziej zorganizować na którymś z lodowców,Który polecasz? napisał(a): Ja już 2 razy nie byłem na PCS właśnie dlatego ze termin kolidował z feriami.  Proponuje źrobic np 2 tyg.  przed św. Bozego Narodzenia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości