Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
onedge sobie jeżdżą
tak sobie jeżdżą, niespiesznie:

https://www.youtube.com/watch?v=CMYoUqY9Dcc

wydaje mi się, że to Rosjanie w Finlandii, ale trochę zmienili technikę od czasu klasycznego CMC, czyli jak rozpracowali filmy z Carve Master Curt, czy jakoś tak
Odpowiedz
Wczoraj znowu natrafiłem na film od Alexeya i przypomniałem o twoim temacie, Grzsk-u:
https://www.youtube.com/watch?v=Me96_f-_3WM
Uważam, że dużo ciekawych rzeczy opowiada i pokazuje. Dla nas w sam raz. Każdy coś dla siebie może wyciągnąć.
Udało się dwa lata temu spotkać się z Alexeyem w Hintertux. Jeździł tam sobie na własnych tyczkach i nawet przeszkadzał troszeczke.:-) Na trzeci dzień Wiljam krzyczy do mnie, że to właśnie ten Alexey z onedge. Tak poznaliśmy się! Nawet udzielał nam lekcji. Sensownie uczy!
Odpowiedz
Chyba rzeczywiście fajnie uczy, podpowiedział mi jedna rzecz której do tej pory nie mogę opanować. Zresztą to samo mówił Jendrek I Shaman ale jakoś jego proste, rosyjskie gadanie bardziej trafiło.

P$
Odpowiedz
Gien - dzięki, świetny materiał.
Jędrek I Shaman podobnie mówią, ale jednak "dydaktyka" inna
Bardzo ciekawe podejście do wykładek Smile
Odpowiedz
Alexey ma duże doświadczenie! W sumie, to sam się nauczył i bardzo dużo osób dzięki niemu bardzo dobrze sobie radzi na desce.
Stworzyć taki materiał wideo - kilkanaście godzin pracy grupy ludzi. Umieścił to za darmo!
Całkowicie się poświęca wszystkiemu, co dotyczy twardej deski! Kiedy parę dni rozmawialiśmy na orczyku, to okazuje się, że mieszkał wtedy w Tuxie i po kilku godzinach jazdy, wracał do mieszkania, szedł na siłownie i tak sobie pomieszkiwał w Austrii.. Wtedy mówił, że już rok tam siedzi...
Parę dni przez kilka godzin poświęcił na naukę naszej małej grupy.... Kiedy zaprosiłem go do kawiarni i chciałem choć w jakiś sposób wynagrodizć za jego pracę, to tylko uśmiechnął się i podziękował, musiał wracać do swoich spraw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości