Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
f2 speedster rs 2005 kontra völkl racetiger 183
zalezy kiedy były "Skóry węża" i ten model po nich. nie mam z nich dobrych skojarzeń.
Te czerwone "nowe" F2 juz trochę lepsze, ale nadal wolalbym SG od DolaraSmile
Odpowiedz
Możesz uzasadnić swoja poprzednią wypowiedź. Jakieś osobiste doświadczenie ? Czy tylko ze słuchu?
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Wiljam, czy ja wyglada na takiego "ze słuchu" ??
objeździłem skóry węża Equipe i WC. slalomki i GS.ciemne i jasne.
nie bardzo mnie zauroczyły. wręcz przeciwnie. Za to np RT czy SG cieszy mnie zawsze Smile czy potrafię na nim jeździć czy nie.

czerwona nowa SLka bardzo fajna, ale to juz "nowa era"
Odpowiedz
(04-01-2017, 01:22 PM)mordorr napisał(a): Wiljam, czy ja wyglada na takiego "ze słuchu" ??
objeździłem skóry węża Equipe i WC. slalomki i GS.ciemne i jasne.
nie bardzo mnie zauroczyły. wręcz przeciwnie. Za to np RT czy SG cieszy mnie zawsze Smile czy potrafię na nim jeździć czy nie.

czerwona nowa SLka bardzo fajna, ale to juz "nowa era"

Oj przepraszam bardzo na mojej rsce 175 WC nie jezdziles.. wietna decha, jak ie lubi speed.
No i sprzedaje w dobrej cenie w stanie idealnym Smile
Odpowiedz
Mateusz czyli potwierdzasz, ze nie skręca ? właśnie chyba na twoim WC jezdzilem. na Sihelnem Smile no wrazenia po tym mam ... slabeSmile
Odpowiedz
SL WC nie dość ze nie skręca to jeszcze chce złamać kolana bo taki opór stawia przy wejściu na krawędź. Przynajmniej ta od Mateusza...

P.S. Morph - zapomniałeś dodać że sprzedajesz 175 WC, już bez płytyTongue

A SG to jest super przyjazna deska dla użytkownika, wbrew temu co kilka osób twierdzi...
Odpowiedz
(04-01-2017, 03:01 PM)mordorr napisał(a): Mateusz czyli potwierdzasz, ze nie skręca ? właśnie chyba na twoim WC jezdzilem. na Sihelnem Smile no wrazenia po tym mam ... slabeSmile

jezdziles na 183 equipe. nie mialem wtedy WC
ps. jak sie nie umie to nic nie skreca...

(04-01-2017, 03:44 PM)slapos napisał(a): SL WC nie dość ze nie skręca to jeszcze chce złamać kolana bo taki opór stawia przy wejściu na krawędź. Przynajmniej ta od Mateusza...

P.S. Morph - zapomniałeś dodać że sprzedajesz 175 WC, już bez płytyTongue

A SG to jest super przyjazna deska dla użytkownika, wbrew temu co kilka osób twierdzi...
na SL przeciez ja jezdze caly czas i mam cale kolana...Tongue
175 WC - na tym poprostu trzeba umiec Wink i miec mocne nogiTongue w porownaniu z sg freecarve czucie trzymania krawedzi duzo mocniejsze.
Sg moze jest przyjazna , nie wiem niemialem za duzo do czynienia.. ale some say ze tak Wink
ale skoro jacus na swojej GS juz nie jezdzi znaczy ze....? ;P
Odpowiedz
kupiłem w końcu f2 rs 183 z 2003 za 141 euro, trochę duży promień 16m, ale może gdzieś się zmieszczę?! były 2 na ebay ale obie poszły. a na ebay.de oprócz 'kup teraz' lub licytuj jest guzik 'złóż ofertę', i należy próbować czy można kupić taniej. ja częściej pisałem do sprzedawcy z ofertą i kilka razy obniżyli cenę i to sporo. jest na ebay f2 z austri za 219 i kolo napisał, że ostatnią sprzedał do polski za 180 z transportem, pewnie tą też za tyle opchnie. do zobaczenia na campach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości