Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
f2 speedster rs 2005 kontra völkl racetiger 183
cześć, od paru lat zwożę się na f2 speedster sl 169 ale się rozwarstwił. moje wymiary to 185/87. zastanawiam się nad speedster rs 175 z 2016 ale to 350 euro i wpadłem na pomysł starej ale nowej deski. i jak w tytule którą wybrać? o ile sprzedawca sprzeda max za 150 euro?! f2 z 2005 a volk nie wiem, obie nowe i 183. dodam, że chciałbym pojeździć trochę ec. pozdrawiam
Odpowiedz
W volklu Rt zakochałem się od pierwszego kontaktu na bodajże 3cim PCSie. Wtedy miałem możliwość przejechać się dosłownie dwa razy na desce 173 Lobo i wrażenia były bardzo pozytywne. Na tyle pozytywne, że kupiłem w zeszłym roku tego 183, o którego pytasz. 

Mam prawie takie same warunki fizyczne jak Ty i deska spisuje się rewelacyjnie. 
Oczywiście jak na starą gigantke. Można ją zawinąć i w 10m cut radius:-) (albo i mniej) 
Jest bardzo sprężysta i super oddaje przy wyjściu ze skrętu. Jako bezpieczna, codzienna deska turystyczna - polecam jak najbardziej. Do tego design top sheetu na bardzo fajny, ale to już kwestia gustu. 
Odpowiedz
thx, a może lepiej kupić speedster'a rs 175 2015 za 300 euro?
Odpowiedz
Speedstery z nowych serii to straszne topory. Jeździłem na dwóch i poziom frajdy z jazdy był.... Znikomy. Za 300 jurkow szukalbym SG 170 w dobrym stanie. P_dolar takiego sprzedawał.
Odpowiedz
(30-12-2016, 03:05 PM)mordorr napisał(a): Speedstery z nowych serii to straszne topory. Jeździłem na dwóch i poziom frajdy z jazdy był.... Znikomy. Za 300 jurkow szukalbym SG 170 w dobrym stanie. P_dolar takiego sprzedawał.

i ciągle oferuje SG 170 Wink

W zasadzie zastanawiałem się dlaczego wciąż chcesz jeździć na F2? niewiele ich znam (SL i Silber) ale nie są porównywalne do wspomnianej na przykład SG? 

FYI: jutro z rana planuję jechać deskę  na Zadział w Nowym Targu mogę zabrać tę deskę. 

pozdrawiam 
P$
Odpowiedz
fajnie, fajnie ale nowa f2 kosztuje trochę mniej niż twoja nie wspominając volkl. budżet mały, bo do tej pory nie jeździłem częściej niż raz do roku. no chyba, że wasza 'organizacja' mnie wciągnie?! i wtedy kupię sobie trzy deski. Smile chyba wezmę volkl'a bo ma ładniejszą grafikę Wink
Odpowiedz
w tej cenie co F2 jest jeszcze pathron freecarver, niektórzy bardzo sobie chwalą, całkiem fajnie się jeździ, ja co prawda mam Goltesa, ale to już o wiele drożej
http://www.pyc.pl/index.php/produkt/pathron-freecarver
albo pytać Shamana
choć jeśli nowy volkl RT byłby za 150 euro to wydaje mi się świetną okazją, jeśli ci się uda, to daj znać gdzie takie okazje

z drugiej strony to nie jestem pewien czy RT jest przyjazną deską do ec - choć jak wiadomo i na virusie berserker da się Smile
Odpowiedz
tak wiem shaman trochę się rozczula nad pathronem Wink volkl kosztuje teraz 200 a speedster rs 180 euro ale ciągle nad tym pracuję. dam znać co i jak po zakupie.
Odpowiedz
Ja bym nie kupił nowszego modelu f2. Topór okropny. I nie chodzi o porównanie do Tomahawka
Odpowiedz
A wcale że nie topór! Bardzo fajne deseczki po 2012 roku robią
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości