Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykładki
Jakub nie zrozumieliśmy się.Zastanów się ile ludzi w Polsce jeździ/próbuje EC? Według mnie maksymalnie 30% tego co przyjechało na poprzedni PCS.Jeszcze raz przypominam że nie chodzi mi race,tyczki tylko EC.
Odpowiedz
Jakoś nie łapię sensu tej dyskusji.

Czy chodzi o to że mało Polaków jeździ EC? A Arek chce aby jeździło więcej.

Jak dla SiTS-u jazda na krawędzi jest ukoronowaniem tak dla jazdy na krawędzi EC jest ukoronowaniem. Dlatego wśród mięczaków mało osób jeździ na krawędzi i adekwatnie mało osób jeździ EC wśród twardzieli. Musimy tez pamiętać że niektórzy nie chcą jeździć EC bo im się nie podoba.

Ogólnie powinniśmy popierać wszystkie inicjatywy rodzące się wśród twardzieli. Różnorodność jest dobra każdy wtedy może wybrać coś dla siebie.
Odpowiedz
Dlaczego mówisz, że EC jest ukoronowaniem jazdy na krawędzi ?? nie podjerzewam np. siebie, zeby kiedykolwiek EC przeszlo mi przez myśl, no chyba że się przewrócę .... Smile

ja wychodzę z założenia, że są to różne dyscypliny, które łączy krawędź. tak jak np. Piłka do metalu i piłka ręczna... (ups - zły przykład Wink )

(06-03-2017, 11:43 PM)Tomzo napisał(a): Znalazłem w dziale wideoanaliza nie wiem, który film obejrzeć żeby się przekonać o tej super technice i podyskutować co się komu podoba a co nie? ilość powala, filmów zero...
Nawet ruscy na to wpadli i analizują swoje filmy na forum u nas wszyscy jeżdżą super i nie trzeba nic poprawiać.
http://snowanarchy.pl/forumdisplay.php?fid=17

Kiedyś, na zółtym forum, dział wideoanalizy funckjonował bardzo dobrze, ale z biegiem czasu stało się to miejscem ogólnej szydery i teoretyzowania. 
Odpowiedz
No właśnie EC po prostu Ciebie nie interesuje.
Ale jakbyś się zainteresował to najpierw musisz karwingować aby móc uczyć się EC.
Odpowiedz
Progor. Nikt nie straszy Apokalipsą. Zgadzam się z Kapeluszem w 100%, dajmy ludziom wybór, jednemu wystarczy dobra krawędź, drugi chciałby szurać po śniegu jak Bart Shaman inny marzy o technice Tomka Shamana a jeszcze innym podoba się styl Velvetów. Kwestia gustu. Podzielam zdanie, ze powinnismy wspierać wszystko co jest związane z dwardą deską. Fajnie, ze komuś się chce. My jako ECP wspieramy wszystkie aktywności. Jak ktoś nas pyta czy szkolimy odpisujemy, ze nie! bo szkolą Shamani, Jędrek. Możemy wymienić się doświadczeniem i pogadać o stylach jazdy. Przykro się robi jak czytam takie szowinistyczne teksty, ze co Rosjanin nie pasuje? Niemiec byłby lepszy zaraz ktoś napisze o wujku w Wehrmachcie. O czym My dyskutujemy? Zamiast się trzymać razem odwracamy się od siebie. Społeczność i tak jest mocno podzielona nie wiadomo dlaczego?
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Odpowiedz
Tomzo jesteś miszczem odwracania kota ogonem.
Nikt nigdzie ani pół słowa nie powiedział szowonistycznego nt rosjan...

Ludzie się cieszą a przynajmniej są zainteresowani tym wydarzeniem (szkoleniem z yura). Nie widzisz tego?
Odpowiedz
(07-03-2017, 09:38 AM)mordorr napisał(a): Dlaczego mówisz, że EC jest ukoronowaniem jazdy na krawędzi ?? nie podjerzewam np. siebie, zeby kiedykolwiek EC przeszlo mi przez myśl, no chyba że się przewrócę .... Smile

ja wychodzę z założenia, że są to różne dyscypliny, które łączy krawędź. tak jak np. Piłka do metalu i piłka ręczna... (ups - zły przykład Wink )

(06-03-2017, 11:43 PM)Tomzo napisał(a): Znalazłem w dziale wideoanaliza nie wiem, który film obejrzeć żeby się przekonać o tej super technice i podyskutować co się komu podoba a co nie? ilość powala, filmów zero...
Nawet ruscy na to wpadli i analizują swoje filmy na forum u nas wszyscy jeżdżą super i nie trzeba nic poprawiać.
http://snowanarchy.pl/forumdisplay.php?fid=17

Kiedyś, na zółtym forum, dział wideoanalizy funckjonował bardzo dobrze, ale z biegiem czasu stało się to miejscem ogólnej szydery i teoretyzowania. 
Żenujące jeśli tak było, świadczy to dobitnie źle o ludziach, którzy to robili. Nie mam pytań 
Odpowiedz
(07-03-2017, 12:23 PM)ewelam napisał(a): Tomzo jesteś miszczem odwracania kota ogonem.
Nikt nigdzie ani pół słowa nie powiedział  szowonistycznego nt rosjan...

Ludzie się cieszą a przynajmniej są zainteresowani tym wydarzeniem (szkoleniem z yura). Nie widzisz tego?
Widocznie źle odebrałem niektóre sarkastyczne posty o czołgach...faktycznie muszę przeprosić...wszystko jest OK...tak jak z EC w Polsce.
Odpowiedz
Patrzę na temat - Wykładki. Główny temat - Technika jazdy!
Gadamy o czymś innym, ale dobrze, że jest aktywność na forum.
Bardzo fajnie, że udało się zaprosić Jurija Z i jeśli będzie śnieg i odpowiednia ilość chętnych, to może być bardzo fajne zamknięte szkolenie!
Kto chce jeździć jak anarchista - to może jeździć...
Jeśli ktoś chce poprawiać swoją technikę jazdy (EC czy Race czy coś innego) musi trenować i próbować. Najlepiej, jeśli pod okiem uznanego instruktora i zawsze za coś takiego trzeba płacić!
Rok temu byłem gotowy zapłacić za szkolenie Velvet international, ale z naszego grona Twardzieli byłem tylko jeden taki. W sumie, nazbierało się 5 osób (Niemców i innych) i szkolenie odwołali.
Można jeszcze wyruszyć do Jekaterinburga - ale to 18-20 godzin w drodze w jedną stronę.
To tyle o szkoleniu EC
Inny styl w ten sam sposób można doskonalić. Instruktorów mamy!
Filmy nie powstają o naszych osiągnięciach na twardej desce, bo mówicie, że nie ma pieniędzy i nie możemy pokazać światu jak tutaj u nas jest fajnie??!!! Smile Wink
Wiem, że jest kilka programów w TV i tam cały czas są dobre zmiany! Może do Kurskiego uderzyć??!!
Odpowiedz
(07-03-2017, 03:20 PM)Gien napisał(a): Jeśli ktoś chce poprawiać swoją technikę jazdy (EC czy Race czy coś innego) musi trenować i próbować. Najlepiej, jeśli pod okiem uznanego instruktora i zawsze za coś takiego trzeba płacić!

Gienek wspomnij ile to miało kosztować bo jakoś nie pamiętam. Wiem tylko ze dla mnie było za drogo :/.  

P$
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości