Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twardy snowboard w TV
Thumbs Up 
Na PCSie (miedzy innymi Wink rozmawialismy o tym, ze sport ten praktycznie w TV nie istnieje. No wiec wlasnie, ku wlasnemu zaskoczeniu, ogladam magazyn snowboardowy na Polsat Sport News a w nim relacje z zawodow PGS, wywiady z zawodnikami...Plus dla polsatu.
Odpowiedz
Bywa ale 15 min na miesiac i ani jednego calego przejazdu... Gdzie czasy kiedy z MP w tvp3 byla godzinna relacja i cale finaly... Sad
Odpowiedz
Shaman - wtedy to jeszcze byli snowbardzisci Smile teraz sa parlamentarzysci na topie Tongue Antoni w swetrze i kasku promojacym bezpieczne stoki ....
Odpowiedz
        Niestety, snowboard istniał medialnie jedynie za czasów ISF-u. Wtedy można było go oglądać praktycznie w każdych wiadomościach sportowych.Popularność snoboardu była tak duża ,że niewiele transmisji innych zimowych dyscyplin chciała być oglądana. Jego popularność zagrażała ,,starym, leśnym dziadkom" od nart i starym układom .Więc.....
Więc Fis przejął  ISf (decdyzją MKOL-u) . ISF jeszcze zdążył wprowadzić snowboard do programu dyscyplin Olimpiady zimowej w 1998r. Z tego co pamiętam istniał potem tylko parę lat...
Zapytajcie pierwszych naszych ,,profesów" sprzed roku Olimpiady w Nagano ,jaka była organizacja zawodów ,jacy sponsorzy, jaka ilość uczestników (pomimo niewielkiej wiedzy wtedy nt. snowboardu) wreszcie jakie miejsca zdobywali nasi zawodnicy na arenie międzynarodowej( rodzina pana Rosiaka od Nobila, Jagna, Starowicz, Kukucz-Legień,Blanka Isielonis, Ślizowski i wielu innych ,których nie pamiętam).Byliśmy naprawdę w czołówce stawki.
Fuck FIS!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Starowiczów dwoch, rodzina Pająków ... zagłebie Bielskie snowboardu (w tym również p.Rosiakowie)
dla "amatorów" zawody mi Aquafresh czy tez chyba Fuji (cos fotograficznego)

niestety - wtedy snowboardy tylko serwisowałem i nosiłem do kampera.... Sad

aczkolwiek trochę teorii spiskowej w wypowiedzi Wilijama wyczuwam ...
Odpowiedz
Poszukaj ilu snowboarderów zbojkotowało igrzyska w Turynie....
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
(23-02-2016, 02:01 PM)mordorr napisał(a): ... (w tym również p.Rosiakowie)....

Mordor powiedz mi ze to przypadkowa pisowniaTongue
Odpowiedz
(23-02-2016, 05:52 PM)slapos napisał(a):
(23-02-2016, 02:01 PM)mordorr napisał(a): ... (w tym również p.Rosiakowie)....

Mordor powiedz mi ze to przypadkowa pisowniaTongue

celowa Smile mialem napisać Rosiewiczowie, ale bez przesady Tongue 
Odpowiedz
spowodowana ceną Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości