Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS VII - wrażenia po
dolar - nie przesadzaj - będą lepsze PCSy Tongue

z tego co widzialem na fotach to wam tez pogoda dopisala wiec nie masz co narzekać!

pozdr
Odpowiedz
Generalnie to podziekowania dla organizatorow i tych, ktorzy w jakikolwiek sposob pomogli ogarnac to wydarzenie.
Bylem tylko jeden dzien, i mysle ze przy takiej formule, gdzie mozna duzo sprzetu sprobowac to moze byc malo (na sprzecie trzeba chyba troche posmigac by wyczuc charakterystyke, dobry stok niemala role w tym odgrywa tez).
W sumie fajni bylo, jak na zime ktorej mialo nie byc to i tak superSmile
Zawsze jest apetyt na wiecej mocniej tak ze to normalne.
Jak dla mnie jezeli pcs jest dla nas to duzego tlocznego stoku nie trzeba bo po co... kameralnie lepiej bo bezpiecznie, takich stokow ogolnie w polsce chyba troche jest...
Tak ze wszsytko poza dlugoscia stoku na +. jak dla laika, zeby wczuc sie lepiej w testowana deske zdalo by sie choc pare set metrow stoku wiecej... ale to tylo moje subiektywne ... takie odczucieSmile W sumie pod katem trenowania ok.

pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Powtórzę to, co napisałem wcześniej na równoległym forum.

Byłem pierwszy raz, więc skali porównawczej nie mam. Mieliśmy trochę szczęścia, bo zima w tym roku udana nie jest, ale dla nas pogoda była nawet łaskawa. Pewnie czymś na to zasłużyliśmy. Ośrodek Polana Sosny jak i Hotel Pieniny znałem już wcześniej, wiedziałem czego można się spodziewać i tu się nie zawiodłem. W szczególności, mając na uwadze bardzo atrakcyjną cenę. Można oczywiście myśleć o lepszym stoku zarezerwowanym wyłącznie dla nas, ale w tych warunkach pogodowych i terminowych (ferie szkolne) możliwości manewru są mocno ograniczone. Z mojego punktu widzenia wyjazd był bardzo udany, a organizatorom należą się wyrazy uznania i podziękowanie za włożoną pracę.
Odpowiedz
Hej,

to byl moj trzeci PCS, pierwszy na ktorym bylem przez 2 dni (do tej pory wpadalem na 1 dzien).
Przede wszystkim wielkie podziekowania dla wszystkich osob, dzieki ktorym event doszedl to skutku.
Wielka sprawa to sciagniecie gosci takich jak Goltes i Sigi - szacun. Mimo, ze widzialem na wlasne oczy Sigi nakarwiajacy na Polanie Sosny to dla mnie dalej jakas abstrakcja Wink
Ogrom sprzetu do testow to kolejny wielki plus.
Sama Polana Sosny calkiem adekwatna na taka impreze, ale szkolki mnie osobiscie przeszkadzaly. Z kilkoma osobami zgodzilismy sie ze bylibysmy w stanie zaplacic wiecej (pytanie ile wiecej by to naprawde musialo byc) zeby stok byl wydzielony dla nas.
Co do warunkow - wiadomo, ze na to wplywu nikt nie ma. Poza tym bywalo gorzej (PCS VWink. Dodatkowo "dzieki" takim warunkom bylem w stanie poznac moc i zakochac sie w SG Full Race i Nobile - zupelnie im nie przeszkadzaly Smile
Zakwaterowanie i jedzenie jak najbardziej ok.
Cena za 2 dniowy event tez dobra.
W sumie o jakosci imprezy swiadczy sam fakt jacy goscie i producenci byli (mniej lub bardziej) oficjalnie na niej obecni.
A sam PCS zdobywa miedzynarodwy rozglos i dobra prase https://www.facebook.com/sgsnowboards/posts/1012352588813120 Wink
Jeszcze raz wielkie dzieki dla organizatorow!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości