Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS VII - wrażenia po
Hej,

myślałem ze wcześniej ktoś założy temat i wypowie się na temat PCS VII.

Nie wiem jak wam, ale mnie w sie podobało.

pojeździłem, potestowałem, spędziłem miło czas z pozytywnymi ludzmi.

otrzymałem też bardzo pozytywną informację zwrotną od SG :

"Hello Lukasz and the PCS crew,

thank you for the invitation to your great event! I really had a good time there and it was definitely worth the long drive Wink

It was good to see so many good riders and feel the good energy spreaded by all the carving enthusiasts.

We would appreciate a lot to be part of the next PCS so please let us know your plans for the next year’s event.
Then I will bring some crew to be free for some shredding Wink

Many greetings to Poland from our SG Crew and keep in touch!

all the best,

Sigi

PS: The Polish sweets are (were) delicious. Next for test will be the Polish Vodka, hahaaaa!"

Prośba o wypowiedz co się komu podobało, co się komu nie podobało itp.

dzięki!
Odpowiedz
Dwie łyżki dziegciu do beczki miodu:
1. Chyba pora jest na to aby znaleźć miejsce gdzie będziemy mieli wydzielony stok.
2. Pogoda

Poza tym super.

Podziękowania dla organizatorów.
Odpowiedz
Ja byłem tylko pierwszego dnia - bardzo mi się podobało. W szczególności niesamowita ilość desek do przetestowania.

Rzeczywiście przydałby się wydzielony stok. Przy szerokiej jeździe bardzo łatwo zahaczyć jakiegoś zbłąkanego narciarza/snowboardzistę.

Przy okazji: czy można przywrócić jedno forum (wszystko jedno które)?
Odpowiedz
Jezeli mowimy o takim stoku jak Polana Sosny to jego wydzielanie w/g mnie nie ma sensu. większe zagrożenie stanowilśmy sami dla siebie i nie czepiałbym się tutaj narciarzy Smile

rezerwacja całego stoku na 8h to zapewne konkretne $$$, a znając zycie, to z tym będzie problem.
sam nocleg i karnet to 250PLN. jak dojdzie jeszcze dopłacic po 200PLN to ilu będzie chętnych ?

warunki nie pozwoliły niestety rozwinąć skrzydeł riderom i porządnie testować desek, ale mam przeczucie, że za rok będzie gorzej - więc cieszę się i tak, ze tego co było Smile

a brak komentarzy to wg mnie najlepszy komentarz! Smile
Narodowo nie jesteśmy skłonni do pisania "było zajebiście", a raczej piszemy o tym jak było "do dupy" Smile
Odpowiedz
(17-02-2016, 01:00 PM)mordorr napisał(a): warunki nie pozwoliły niestety rozwinąć skrzydeł riderom i porządnie testować desek, ale mam przeczucie, że za rok będzie gorzej

Może przyszłoroczny PCS trzeba zrobić za granicą? :-)

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób.
Odpowiedz
(17-02-2016, 01:00 PM)mordorr napisał(a): Jezeli mowimy o takim stoku jak Polana Sosny to jego wydzielanie w/g mnie nie ma sensu. większe zagrożenie stanowilśmy sami dla siebie i nie czepiałbym się tutaj narciarzy Smile

rezerwacja całego stoku na 8h to zapewne konkretne $$$, a znając zycie, to z tym będzie problem.
sam nocleg i karnet to 250PLN. jak dojdzie jeszcze dopłacic po 200PLN to ilu będzie chętnych ?

warunki nie pozwoliły niestety rozwinąć skrzydeł riderom i porządnie testować desek, ale mam przeczucie, że za rok będzie gorzej - więc cieszę się i tak, ze tego co było Smile

a brak komentarzy to wg mnie najlepszy komentarz! Smile
Narodowo nie jesteśmy skłonni do pisania "było zajebiście", a raczej piszemy o tym jak było "do dupy" Smile
Było zajebiście...... Big Grin  Bardzo dziękuję organizatorom i uczestnikom. Nie czepiajmy się bzdur, doceńmy to co mamy. Mnóstwo lat bujałam się po stokach sama, bez możliwości przetestowania czegokolwiek (najwyżej starej deski z wypożyczalni ). Nie miałam kogo zapytać o styl jazdy, o sprzęt. o rozstaw wiązań itp.,itd. Jestem właściwie samoukiem snowboardowym....i tak było do 3 lat wstecz, kiedy miękka deska już mi się znudziła i przestał mnie kręcić ten rodzaj rekreacji. Zobaczyłam jak mój kolega robi wykładki na twardej i to mnie zainteresowało. Zaczęłam szukać na necie i znalazłam Shamana. Zadzwoniłam, przyjechałam na campa. Bosko....wreszcie ktoś mną pokierował. Poznałam Was.....zapaleńców krawędzi (rantówWink I doceniam to bardzo - Wasze doświadczenie, wiedzę w temacie sprzętu, technikach jazdy i ................ogólnie zgraję fajnych ludzi z pasją. Dziękuję Smile . PCS jest dla mnie wisienką na torcie, testy desek, atmosfera i dużo profi jeżdżących pasjonatów, którzy są inspiracją dla mnie aby się nadal uczyć, uczyć, uczyć i jeździć, jeździć, jeździć. Wszystkich serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
Chyba najlepszy PCS jaki pamiętam Smile Towarzystwo jak zwykle dopisało. Organizacja bardzo dobra, hotel, żarcie, stok. Przede wszystkim nastawiałem się na testy desek i wyjeździłem swoje.

Pogoda jak to nas - może być słabiej (tydzien później jeździłem w Zieleńcu przy +6 i we mgle). Grunt, że stok trzymał i dało radę.

Co do wydzielenia trasy to nie ma to sencu na takim kameralnym stoku - tłoku nie było wcale, wystarczyło chwilę poczekać i można się rozwinąć. Taki luksus rozleniwia i jak człowiek potem pojedzie to "kurortu" to jest szok, że ludzi może być jak mrówków i do tego wszyscy w zasadzie stoją w miejscu.

Podziękowania dla organizatorów i dla wystawców: w szczególności dla Sigiego, Janiego i Dziobaka. Smile
Odpowiedz
Uważam, że jeżeli coś komuś się nie podobało to powinien o tym pisać, nawet małe rzeczy. W ten sposób możemy pomóc organizatorom. Beda wiedzieć na co zwracać uwagę w przyszłości.
Odpowiedz
Kapelusz - 100% racji.

każda mała rzecz to cenna informacja zwrotna dla każdego następnego PCSu.

dzięki!
Odpowiedz
Po postach wnoszę że dobry PCS. Zal że mnie tam nie było.
P$
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości