Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS VII
(13-10-2015, 09:26 PM)SNOWANARCHY napisał(a): PCS będzie 6-7 lutego 2016 r. Główne atrakcje w sobotę.

buuuuuuuuu
Odpowiedz
Tak w sumie to macie jeszcze dużo czasu żeby odkręcić ten tux:p
Odpowiedz
Mistrzostwa Świata odbędą sie 22-24 października tylko jeszcze nie wiemy gdzie....Trochę śmieszne info.
Przykro mi -ja nie odkęcę terminu , przepadło!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
(14-10-2015, 04:47 AM)slapos napisał(a): Tak w sumie to macie jeszcze dużo czasu żeby odkręcić ten tux:p

Wszystko kupione i zaboowane. Pewnie latwiej by bylo PCS zmienic
Odpowiedz
na ten moment klamka zapadła.

poinformowałem SG o weekendzie 06.07 luty 2016

pozdr
Odpowiedz
Dogadaj się jeszcze z QUORUM ,bo jak im się odmieni to masz pojechane....
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Na razie to wy macie pojechane na TuxTongue

nie podałbym daty do SG jeżeli nie było by akceptacji ze strony stowarzyszenia - bo o to chyba pytasz?
Odpowiedz
Tak,tak, chodzi aby potwierdzili Ci wszystko konkretnie.
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
oj tam - najwyzej SG przyjedzie pojezdzic rekreacyjnie do Polski Wink w tym roku tyle ciekawych otwarc... nowe wyciagi w Białce Alpczańskiej .... Nowa kanapa 6 osobowa w Szczyrku (nie nie, to nie zart! i to nie suma miejsc w krzeselku na Skrzyczne... ) Smile
bedzie FUN ... FUN YOU Smile
Odpowiedz
Kaboom!

"Hello Lukasz,

thanks for giving me the date of the Polish Carving Session. I already noted on my calendar Smile

Let me know the location as soon as you decide.

I am looking forward to come & shred in Poland!

Cheers,

Sigi

> Am 14.10.2015 um 05:46 schrieb Lukasz Slapa :
>
> Good morning Sigi,
>
> We had a discussion with board members of Polish Carving Community and decided that the Polish Carving Session VII will take place during the first weekend of February, meaning the 6th and 7th of Feb.
>
> We are still considering which slope we will use, and we will disclose the place the soonest we can.
>
> If you will come we will make proper noise in the Polish and Czech internet to make the event as popular as possible
>
> All the best and awaiting your reply
>
> MfG
>
> Lukasz"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości