Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS VII
Shaman,

wiecie juz kiedy będzie PCS VII?

jeżeli chcemy zeby nobile było na imprezie to wypada dać im znać jakoś niedługo.

no chyba ze nie chcemyTongue

pozdr
Odpowiedz
(12-10-2015, 03:47 PM)slapos napisał(a): Shaman,

wiecie juz kiedy będzie PCS VII?

jeżeli chcemy zeby nobile było na imprezie to wypada dać im znać jakoś niedługo.

no chyba ze nie chcemyTongue

pozdr

wstępnie wiemy, ale dopiero jutro podejmiemy decyzję, bo musimy mieć QUORUM Smile
Odpowiedz
Dajcie znać jaka decyzja - rozmawiałem wstępnie z Apexem i Zygfrydem przy zakupie desek.

ale potrzebuje znać daty to być "MOŻE" (na prawdę wielkimi literami) ktoś się pojawi z ich ekipy.

pozdr

Lukasz
Odpowiedz
Drodzy panowie i panie :

takie pięknego maila dostalem dzisiaj w sprawie naszego PCS:

"Hi Lukasz,

thanks for your message! It sounds very interesting that you organize a Carving Session in Poland.

Where do you plan to make it? I have not been to Poland yet so that would be a great opportunity to go there personally and enjoy some carving with Polish friends Smile
In January February some of my weekends are quite busy. Not possible for me are the weekends Jan 9-10, Jan 23-24, Feb 20-21 and Feb 27-28.
All other weekends seem pretty well doable for me.

Thanks,
Sigi

> Am 13.10.2015 um 10:20 schrieb Isabella Lukasser <isabella@sgsnowboards.com>:
>
> Hallo Sigi,
>
> Lukasz Slapa lässt fragen, ob SG Snowboards mit Betreuer und Boards an einer Carving Session in Polen teil nehmen möchte - Jan/Feb 2016.
>
> Hier seine Nachricht, magst du ihm zurückschreiben? Oder soll ich…
> LG Isabella
>
> ---
>
> Hello Isabella,
>  
> Thanks for the movies.
> I got one more question for you
> We organize here in Poland a Polish Carving Session for hardbooters from around Poland.
> Maybe SG would be interested in taking part ? It usually takes part during one of the weekends in Jan/Feb
> See some pictures from last year : http://wsm24.com.pl/cd/pcs6
> We had Virus, Goltes and Aggressive Tattoo coming with their goodies for testing and sales.
> This year we expect more producers coming.
> Let me know if SG would be interested in coming over for a day or two. Maybe someone from your crew would like to come and show us how SG is supposed to be ridden ? Smile
>  
> regards
> Lukasz"

nie wiem jak wy ale ja bym bardzo chciał żeby PCS odbył się w weekend kiedy Sigi mógłby nas odwiedzić

Dajcie znać jaka decyzja - Weekend 6.02 do 7.02 byłby git.
Odpowiedz
a ja nie chce 6.02 bo wtedy bedziemy w z mala grupka z forum na Tuxie

A Sigi to rozumiem przyjezdza na kielicha i poczekac w kolejne na gorke 400 metrową, a nie na sprzedaz desek?
Odpowiedz
Myślę że Sigi nie będzie za bardzo narzekał ja cię nie będzie rudyTongue

a tak na poważnie - podał daty kiedy mógłby przyjechać - jest przestrzeń do manewru.

Mamy spoko szansę zrobić fajne wydarzenie z jednym z "celebrytów" świata snowboardowego.

fajnie by było tego niespierdol**ć - mam nadzieje ze nie każdy z was podziela "rude" nastwienie do tematu.
Odpowiedz
Super!!!! Wreszcie coś się zaczyna dziać!!
Działaj Łukasz, jeśkli możesz to na dwa fronty- Bierz na ,,talerz"Sigiego oraz Nobila.
I jeśli się poruszamy datami to z AggressiveTatt2 mam zaklepane testy płyt 30.01.2016-06.02.2016 na imprezie , na Hintertuxie . Oczywiście zapraszam tam Kolegów i Koleżanki - będziemy mieli fajne ,nowe, ZIELONE ZABAWKI do desek !!!!!!! (miałem na myśli deski, DESKI!!!!!!!!! GeSki i eSeLki!!!!! )
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
(13-10-2015, 01:57 PM)slapos napisał(a): Myślę że Sigi nie będzie za bardzo narzekał ja cię nie będzie rudyTongue

A kto mu na gitarze zagra?
Odpowiedz
tylko że te deski pękają... Big Grin
Odpowiedz
PCS będzie 6-7 lutego 2016 r. Główne atrakcje w sobotę.
Szukamy miejsca, gdzie nas będą chcieli.
Dalsze informacje wkrótce.
Ale nie wcześniej niż za tydzień.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości