Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCS VI - 7.02.2014
#1
Zapraszamy na szósty już zlot karwingowy czyli VI Polish Carving Session.
Będziemy jeździć na krawędzi, lub przynajmniej starać się to robić. W większości na snowboardach, ale zapraszamy też zainteresowanych narciarzy (chociaż dla nich nie będzie szkoleń ani testów sprzętu).

Tym razem spotykamy się 7 lutego 2015 r. w Rabce na stoku Polczakówka http://www.polczakowka.rabka-net.pl/index.php/o-stoku
Na śniegu widzimy się od 9:00 do 16:00, wieczorem impreza integracyjna.

W planach:
pokazowe przejazdy w różnych stylach jazdy karwingowej,
darmowe szkolenia,
testy sprzętu snowboardowego (deski, deski, deski),
porady dotyczące sprzętu

Następnego dnia, czyli 8 lutego, w tym samym miejscu odbędzie się Amatorski Snowboardowy Puchar Polski organizowany przez PZN - slalom gigant i slalom. Zapisy w czasie PCS, może startować każdy! Zachęcamy do udziału w zawodach!!!

Zapraszamy
Stowarzyszenie Na Krawędzi
#2
Program VI PCS:

UWAGA: Udział w PCS jest bezpłatny
zasady testowania sprzętu zależnie od decyzji poszczególnych firm

09:00 rejestracja (podpisanie regulaminu, pobranie pamiątki - kto pierwszy ten lepszy, może nie starczyć dla wszystkich Smile
zapisy na szkolenia
rozkładanie sprzętu do testów (potwierdzone: Goltes, Pathron, Swoard, Virus. niestety Kessler może nie zdążyć dotrzeć...)
to wszystko na tarasie przed knajpą, jedyną pod stokiem Polczakówka w Rabce

10:00 przejazdy pokazowe, które mają pokazać różnice pomiędzy stylami jazdy carvingowej (planujemy race, wykładki, bomber)

10:40 pamiątkowe zdjęcie

11:00 początek szkoleń. Kto szkoli okaże się ostatecznie na miejscu, będzie zapewne co najmniej czterech instruktorów. Szkolenia godzinne, grupy maksymalnie 8 osób. zapisy na miejscu a nie "w internecie"

13:00 koniec szkoleń (chyba, żeby instruktorzy zgodzili się dalej szkolić i byliby chętni)

pomiędzy 13:00 a 16:00 być może niespodzianka/konkurencja PRIMEBOARDS, zależy od warunków na stoku

16:00 oficjalnie koniec jazdy. oczywiście można jeździć dalej, wyciąg działa do 21:00, ale od 17:00 na stoku będą zawody, nie związane z PCS, tak więc będzie węziej

po 16:00 nieformalna impreza w knajpie pod stokiem
UWAGA: alkohol można kupować jedynie na miejscu. alkohol wniesiony będzie rekwirowany przez obsługę knajpy. jeśli ktoś, z jakiejś przyczyny chce spożywać alkohol i to do tego zakupiony gdzie indziej, należy go spożywać poza salą knajpy!!! Nie będzie zlituj!

planowany jest pokaz smarowania i ostrzenia Mistrza Witolda Gątarskiego, rozpocznie się zapewne koło 19:00 w knajpie, dokładna godzina zostanie potwierdzona na miejscu.

Knajpa zamknie się o północy, nie będzie możliwości przedłużenia jej funkcjonowania, bo następnego dnia Puchar Polski w tym samym miejscu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości