Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.XI Moltaller
Hej,

Poruszona byla w Soelden sprawa Moltallera w listopadzie. Czy myslicie powaznie o tym?
Wlasnie sie okazalo ze 7-10.XI bede w Berlinie i jak sprawa wygląda powaznie, to moglbym sobie inaczej loty porezerwowac i od razu jakies narty zaliczyc. Termin cholera odlegly...
Bookowal bilety bede za tydzien, wiec wypowiedzcie sie.

Pozdr.
Odpowiedz
Z Gosią zastanawiamy się czy nie pojechać na cały tydzień 7-14.11. Jak nikt nie będzie jechał to wybierzemy pomiędzy Moltaller lub Kaprum.
Odpowiedz
Jak sie nic nie pozmienia to wchodze tyle ze nie wiem czy na caly tydzien.
Planuje jechac Smile
Odpowiedz
Po krótkiej rozmowie z Norbertem ustalamy (chyba Rolleyes ) co następuje :

-11 listopada czyli Dzień Niepodległości  wypada we środę , dzień jest wolny od pracy i możemy być na lodowcu po wyjeździe z
      Polski we wtorek, po pracy czyli środa rano zaczynamy jazdę--niedziela około południa wyjazd powrotny do domu(z - do Krakowa około 890 km- 10
      godz. jazdy autem).                  
-cena karnetu na 5 dni to 192 E,  więc musimy się zorganizować , żeby jeszcze uzyskać zniżkę jako grupa (zniżka 10-15 %).
-ważne abyśmy mieli jedno miejsce zakwaterowania więc odpowiednio wcześnie trzeba zrobić rezerwacje .
-dobór środków transportu , ich ilość i rozmieszczenie osób to kwestia ostatnich dni przed wyjazdem.

Myślę tak: mamy czas na wolne wnioski i dyskusję oraz inne przemyślenia do końca , załóżmy czerwca.
Dead line do zgłoszenia uczestnictwa do końca lipca, początku sierpnia i  tu nastąpi wpłata zaliczki na kwatery.Myślę,
       też dojdziemy do zgody co do wyboru osób zajmujących się w naszym imieniu zarezerwowaniem miejscówek. Propozycje
       i warianty będziemy dyskutować lipiec - połowa sierpnia.
Lista uczestnictwa może startować nawet już dziś..... Big Grin

Dopisek z dnia 03 sierpnia:
                                        pomyłka z datami- dead line koniec sierpnia-początek września!!!!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
ok. wstępnie tak.
Odpowiedz
Ja przelozylem swoja sprawe na 4.XI, wiec raczej tez bym jechal na caly tydzien.
Odpowiedz
Wakacje w toku a my spróbujmy stworzyć listę obecności w Moltallerze.
Proszę Kolegów i Koleżanki o kopiowanie:
1) Wiljam1
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
Aggressivetattoo.com