Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Russian Extreme Slalom
No i nowa jakość w filmach o snowboardzie.....
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Nielicho
Odpowiedz
ehhh

dron dobra sprawa ale za chińskiego phantoma trzeba dać dalej tyle co za przyzwoitego gimbala czyli mniej więcej tyle co za kamerkę... bez 5k się nie obejdzie niestety...

ale z trzeciej strony ile można oglądać pojedyncze wykładki? to się robi po prostu nudne... kolejny praktycznie taki sam film, tyle że kilka ujęć z drona... niestety nie dałem rady obejrzeć całego... co chwilę przewijałem...

pierwszy to była petarda, ale to samo po raz który? trzeci już? ... nuda... rambo 10, szybcy i wściekli 8, gwiezdne wojny 15, nowa powieść science fiction ruski slalom dwieście drugi...
Odpowiedz
...za to zdjęcia i filmy z nosa deski są zawsze zajebste i można się na nie gapić milion razy!!!!
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
(20-04-2015, 05:57 PM)Shaman napisał(a): ehhh

dron dobra sprawa ale za chińskiego phantoma trzeba dać dalej tyle co za przyzwoitego gimbala czyli mniej więcej tyle co za kamerkę... bez 5k się nie obejdzie niestety...

ale z trzeciej strony ile można oglądać pojedyncze wykładki? to się robi po prostu nudne... kolejny praktycznie taki sam film, tyle że kilka ujęć z drona... niestety nie dałem rady obejrzeć całego... co chwilę przewijałem...

pierwszy to była petarda, ale to samo po raz który? trzeci już? ... nuda... rambo 10, szybcy i wściekli 8, gwiezdne wojny 15, nowa powieść science fiction ruski slalom dwieście drugi...

to prawie jak jeżdżenie na desce: ciągle prawo i lewo w podobny warunkach ....
Odpowiedz
A mi się ten film zajebiście podoba.
Odpowiedz
panowie ... doszliscie do tego samego wniosku, który głośno wyrazilem jakis czas temu Smile
uprawiamy i brandzlujemy sie cholernie nudnym dla widza sportem Smile a filmiki z extreme carvingu od czasu goundzero są ... nudne Smile
przewijam kazdy Smile za to race moge ogladac, chociaz jest rownie nudne jak extreme....
po prostu musimy akceptowac taka kochankę, jaka jest ... kazdy ma inne gusta i nie kazdem podobaja sie duze cycki i ksztaltne posladki Smile

https://www.youtube.com/watch?v=nt3I4pEDxFc&feature=youtu.be
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości