Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazidło czyli guma na ciuchy PMC790
Heh, ja zamalowalem swoje Siką, tak samo jak resztę ciuchów ale jeszcze nie mialem okazji testować. Wyglada ze z materiałem laczy sie trwale ale jak masz gumę to sie na niej nie utrzyma.

Wczesniej mialem rekawice pomalowane poliuretanem Biresin i to sie swietnie sprawdzalo zamiast slizgaczy. Cuekaw jestem jak Sika sie sprawdzi.
Odpowiedz
Widziałem na filmach, że Szamany jeżdżą z żółtymi "plastikami" na rękawicach. Co to jest ?
Odpowiedz
to są slidery. Shaman być może będzie miał nawet do sprzedania, choć można też zrobić ze starego wiadra, kilku guzików i ekspandera
Odpowiedz
Panowie i Panie zastanawialiście się nad sprowadzeniem Surel 7 od Velvet-ów składka na 5-10kg i przesyłkę mielibyśmy sprawę załatwioną i na PCS malowanie z pensjonacie?

(21-01-2017, 10:09 AM)Tomzo napisał(a): Panowie i Panie zastanawialiście się nad sprowadzeniem Surel 7 od Velvet-ów składka na 5-10kg i przesyłkę mielibyśmy sprawę załatwioną i na PCS malowanie z pensjonacie?

http://www.surel.ru/polyurethanes/compounds/85/49/
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Odpowiedz
(21-01-2017, 10:09 AM)Tomzo napisał(a): Panowie i Panie zastanawialiście się nad sprowadzeniem Surel 7 od Velvet-ów składka na 5-10kg i przesyłkę mielibyśmy sprawę załatwioną i na PCS malowanie z pensjonacie?

Surel 7 nie jest już modny! Shy Znaleźliśmy PMC790 i rok temu kupiłem 1 kg. Jesteś z Krakowa, więc mogę Ci coś udostępnić.
Prawdą jest, że ma ważność 12 mies. Jednak na rękawiczki lub przedramię można go zastosować.
Mam na rękawiczkach i sezon 2015/16 normalnie użytkowałem i w tym roku parę razy byłem. Nie mam śladów odwarstwiania lub smrodu (o czym pisał Szamanik).
 Jakoś nie znalazłem czasu na zrobienie warstwy na nowej kurtce i spodniach. Może się lenię? Confused
Odpowiedz
(22-01-2017, 03:09 PM)Gien napisał(a):

Surel 7 nie jest już modny! Shy Znaleźliśmy PMC790 i rok temu kupiłem 1 kg. Jesteś z Krakowa, więc mogę Ci coś udostępnić.
Prawdą jest, że ma ważność 12 mies. Jednak na rękawiczki lub przedramię można go zastosować.
Mam na rękawiczkach i sezon 2015/16 normalnie użytkowałem i w tym roku parę razy byłem. Nie mam śladów odwarstwiania lub smrodu (o czym pisał Szamanik).
 Jakoś nie znalazłem czasu na zrobienie warstwy na nowej kurtce i spodniach. Może się lenię? Confused
Chętnie podaj mi swój numer telefonu w wiadomości prv zadzwonię i podjadę gdzie i kiedy będziesz chciał. Dziękuję z góry za pomoc.
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości