Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pathron Alpine Freecarver
Ja przejechalem sie na niej w Rabce tydzień przed PCS i bylem zachwycony. Tydzień później kupilem na PCS Smile Moje odczucia sa zbliżone do tego co Lobo napisał. Po kilku dniach spędzonych w Austrii potwierdza sie to co mnie do niej przekonało - na tej desce po prostu wszystko wychodzi łatwo i przyjemnie bez wielkiej walki. Owszem deska nie kopie ale jak sie chce cały dzień na desce spędzić to jest to nawet plus. Jak dla mnie bardzo mila odmiana od tego jak jeździ żółtek.
Odpowiedz
No i stało się.... To już nie biały lub niebieski prototyp. Na CarvingDays w Krynicy  dostaliśmy partię , całkiem nowych,poprawionych Pathronów -Giant Limited!!!   Wersje 168, 177 i 177 Wide (szersza).
Zmiany podobno kosmetyczne, niewielkie- ale zawsze  to zmiany!
Dzień wcześniej(w sobotę) na Pathronach jeździli Dominik i Lobo - my czyli Dollar ,Szaman.t oraz piszący te słowa -w niedzielę.
Warunki nie były ,,idealne", troszkę ciepło, robiło się miekko - pierwsze co zwraca uwagę to trzymanie krawędzi- jest niesamowite , czy w lekkim łuku czy przy podkręconym (do czego namawiał ShamanDuży oglądając nasze przejazdy z dołu) zacieśniającym skręcie. Jest progresywny promień!! I przy wysokiej stójce czy przy aggressywnym zejściu w dół i raceowym dociśnieciu.
Ale jak to możliwe , skąd, przecież jeździliśmy na poprzedniej wersji?
Ano , delikatnie miększy nos-zmiana konstrukcji całej deski czy tylko grubości rdzenia , ilości warstw...Nie wiem , ale działa!
I wydaje się ,że przez to zmienił się promień - na mój gust do 10-14 metrów (piszę o wesji 177Wide). Deska dalej jest ,,wyluzowana" czyli nie bardzo reaguje na delikatne impulsy kierującego, ale w łuku daje to pewien komfort . Dalej podtrzymuję poprzednie zdanie na temat tego ,że nie jest to deska wyścigowa (przypominam , piszę o 177Wide) ,ale bardzo chciałbym jeszcze zobaczyć jak zachowuje się po nacięciu struktury ( choć po wykładzie pana Gątarskiego  wiem ,że struktura ... wiecie!).
Natomiast postała zajebista dzida dla tych ,którzy zostawiają fragmenty swojej garderoby na stoku czyli extreme-euro-wykładkowców.
Cena za taką deskę jest po prostu bardzo dobra. Myślę,że Shaman już powinien zbierać zapisy na nową dostawę, bo chętnych na pewno nie będzie brakowało (tak,tak -ja też już poprosiłem o wpisanie na listę! ).
Może koledzy też napiszą swoje uwagi po weekendowym szaleństwie...na Pathronie.
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
Czy ktoś może podać wymiary tych desek?

Norbert
Odpowiedz
Nie mogę wiele powiedzieć bo jeździłem na białym Pathronie dosłownie może z pół godziny na którymś Carve Camp na Polana Sosny. Po długim kilkuletnim ujeżdżaniu najpierw F2 Silbera oraz Swoarda "H" muszę się zgodzić z przedmówcami - byłem zachwycony trzymaniem krawędzi - przede wszystkim przy mocnym dociśnięciu.Nie chciała cholera się prostować Smile Przy backu bardzo ładnie "ustawia" pozycję, czujesz się bardzo pewnie. Chyba czas przez rok puchy z piwska ...eeee...sorki z Tigera uzbierać, u Shamana przy posiadówce jakiś mały 70% rabat uzyskać i deseczkę zaparkować w swojej stajni.
Hough!
PS. Jeśli ktoś posiada jakieś kompromitujące zdjęcia Shamana , niech da znać. Zawsze będzie to mocna karta przetargowa i rabacik skoczy do 90% Tongue
Odpowiedz
z tego co piszecie, to musze go kupic i potestować ...
Szaman - zapisz mnie na listę....
chcę białego
Odpowiedz
Jest gdzieś takowa lista?
Odpowiedz
Ja też go ją chyba zakupie.. Ma ktoś dane na temat szerokości wersji standardowej 177 oraz 177 wide?
Odpowiedz
Szeroki jest dokładnie w takich samych wymiarach jak Virus Bartka Borka ....
Nose dokładnie co do milimetra, trochę mniejsze taliowanie i dupka jest węższa o 15-20 mm.
Aggressivetattoo.com
Odpowiedz
wszyscy się nim zachwycają, chyba czas się na nim przejechać i może też skusić na białego Smile
Odpowiedz
Szaman, a skacze ta deska ? bede zadowolony ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości