Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carving Days 2015 - Krynica/Słotwiny
Carving Days 2015 - Krynica/Słotwiny

6-8 marca 2015

Zapraszamy wszystkich do Krynicy do stacji narciarskiej Słotwiny.
Będzie jazda na rantach, będą komercyjne szkolenia, będzie sprzęt do testów, będą tyczki, będzie impreza , bedzie bolało Smile

SZCZEGÓŁY:

- przez trzy dni ( pt - nd ) w godzinach 9:00-10:30, 10:30-12:00, 12:00-12:30 odbywać się będą komercyjne szkolenia wraz z nagraniem przejazdów ( szczegóły i lista: http://snowanarchy.pl/showthread.php?tid=170)

- piątek i sobota o 19:00 - video-analiza

- w niedzielę mamy wydzielony jeden stok tylko dla nas - będą tyczki i extremecarvingowy slalom

- testy sprzętu

- wspólna jazda i integracja

SPANIE:

Willa "Sielanka"
ul. Słotwińska 24, 33-380 Krynica-Zdrój
tel./fax (18) 471-35-65

Na hasło "Carving Days" nocleg z wyżywieniem ( śniadanie i obiadokolacja ) w cenie 60 pln / os.

DZWOŃCIE I REZERWUJCIE

ZAPRASZAMY DO POTWIERDZENIA SWOJEGO UDZIAŁU NA FB:
https://www.facebook.com/events/277169839074139

AUTORZY ZAMIESZANIA:
PrimeBoards
shaman-snowboards

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Szanowni Organizatorzy.
Jaki sprzęt przewidujecie do testów poza płytami ?
Odpowiedz
Pathron Alpine Frercarver 166 i 177 po jednej sztuce na testy wezmę Smile
Odpowiedz
Fajnie. Zobaczymy czy 166 też jest z serii "to deska jedzie a nie on" :-)
Odpowiedz
Czy ktoś jedzie w piątek po południu z Warszawy?
Odpowiedz
(05-03-2015, 03:11 PM)Shaman napisał(a): Pathron Alpine Frercarver 166 i 177 po jednej sztuce na testy wezmę Smile

Super, chętnie się przewiozę Wink
P$
Odpowiedz
Jakie są warunki w dniu dzisiejszym na stoku Słotwiny? Byłem tydzień temu w Krynicy i było... tak sobie. Śnieg mokry, ziemia na trasach...
A jaki stok będzie wyłącznie dla nas w niedzielę??
Odpowiedz
(06-03-2015, 10:53 AM)Gien napisał(a): Jakie są warunki w dniu dzisiejszym na stoku Słotwiny? Byłem tydzień temu w Krynicy i było... tak sobie. Śnieg mokry, ziemia na trasach...
A jaki stok będzie wyłącznie dla nas w niedzielę??

własnie patrzyłem na kamerkę i widziałem szkolących sie Smile w tym kolega Qter , warunki widać sa wybieram się dzisiaj wieczorem z KRK mogę kogoś zabrać, jeśli życzy sobie.
Odpowiedz
Jeszcze nie wiem, czy pojadę. Może wywalczą organizatorzy wcześniejsze uruchomienie wyciągu tylko dla nas. Jak to było 2 lata temu. 30 min wcześniej i trasa tylko dla nas!!!! Czekamy na odpowiedź! Angel
Odpowiedz
W moim posiadaniu jest czarny softshell z logo F2 (zabralem z sali kominkowej pomyliwszy z moja kurtka).
Wlasciciela bardzo przepraszam i prosze o kontakt.

Jeżeli ktoś zaopiekował się bezpańska czarna kurka z wytartym logo noth face to proszę o info Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości