Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny do butów
@Gien,

podeślij linka do zdjęc pęknietych rc10

dzięki
Odpowiedz
To prawda wpisy są stare. Jeszcze raz Gien dzięki za podesłałanie linka do opisu sprężyn
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Odpowiedz
To są zdjęcia od Don Antonio Velvet.school
https://img-fotki.yandex.ru/get/53638/419743813.5/0_131549_8f5e385c_orig
roczniki 2012/2013 oraz 2013/14. Roczników 2015/16 jeszcze nie widziałem.

Może trochę nie w temacie, ale jak człowiek wyda ostatnie euro za sprzęt z górnej półki, a później cieszy się takimi zdjęciami i jest szansa, że może kiedyś zrobić podobne ujęcia swoich własnych butów, zadajesz sobie pytanie, czy są może idealne??!!!!
Bardzo ciekawy artykuł o butach, których nikt z nasz nie ma (chyba)...
https://drive.google.com/file/d/0BwOQBeQhdJtqczd2LXJ3Nndhdlk/view?ts=57254c71
Odpowiedz
(22-01-2017, 10:42 AM)Tomzo napisał(a):
(21-01-2017, 06:49 PM)Wiljam1 napisał(a): Ja z kolei mam w przodzie standardowy, niemodyfikowany but z fabryczną blokadą, Z tyłu patent od Tomka Shamana, ale troszkę zmodyfikowany . Sprężyna jest dość mocna, a zakres jej pracy około 15mm. Dla mnie jest wybornie.
U mnie tak to wygląda. Porady miłe widziane jeśli trzeba coś poprawić.

Ja na 2 dni założyłem na tył BTSa z krótką żółtą sprężyną, a długą niebieską. Wydaje mi się, że na moje 85 kg to tak za miękko było. Jutro poćwiczę znowu na sztywno i zadecyduję.  
Odpowiedz
Ja na 2 dni założyłem na tył BTSa z krótką żółtą sprężyną, a długą niebieską. Wydaje mi się, że na moje 85 kg to tak za miękko było. Jutro poćwiczę znowu na sztywno i zadecyduję.  
[/quote]

...i jak tam testy możesz coś więcej napisać. Ja wazę 88 i zmieniam na wszystkie czerwone. Jak buty wrocaz serwisu pojadę przetestować.
Odpowiedz
(27-01-2017, 08:41 AM)Tomzo napisał(a): Ja na 2 dni założyłem na tył BTSa z krótką żółtą sprężyną, a długą niebieską. Wydaje mi się, że na moje 85 kg to tak za miękko było. Jutro poćwiczę znowu na sztywno i zadecyduję.  

...i jak tam testy możesz coś więcej napisać. Ja wazę 88 i zmieniam na wszystkie czerwone. Jak buty wrocaz serwisu pojadę przetestować.
[/quote]

Pomijając fakt obolałych żeber i nie do końca komfortowej jazdy, to wg mnie lepiej mi się jeździ na sztywno. Jak dociskam, to jest reakcja od razu, a nie najpierw sprężyna, a potem krawędź deski. Być może jestem za ciężki do tych niebieskich sprężyn, a czerwone mogą być  za sztywne do moich suzuków (nie próbowałem, bo nie mam)

Także zostaje bez BTS'a

Ot takie moje zdanie amatora.
Odpowiedz
Dzięki SzymonH za info. Pozostaję przy moich czerwonych i będę testował inne kolory.
Odpowiedz
(29-01-2017, 09:47 PM)Tomzo napisał(a): Dzięki SzymonH za info. Pozostaję przy moich czerwonych i będę testował inne kolory.
Już po testach?

Wysłane z TapaTalka
Odpowiedz
Na PCS inne kolory.
Odpowiedz
...i po testach zostały małe żółte i duże niebieskie:-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości