SnowAnarchy.pl forum - Regulamin forum
Regulamin Forum snowanarchy.pl
1. Wolność rządzi.
2. Zakładając konto na forum snowanarchy.pl, akceptujesz ten regulamin. Zgadzasz się też na przetwarzanie twoich danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych. Podanie danych osobowych w trakcie rejestracji jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia forum. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania. Z chwilą założenia konta administratorem Twoich danych osobowych staje się Stowarzyszenie Na Krawędzi z siedzibą w Krakowie. Forum generuje pliki cookies, które przechwytują informacje o użytkownikach forum i umożliwiają późniejsze rozpoznanie go przez serwer. Tworząc konto na forum, zgadzasz się na to.
3. Właścicielem i Administratorem forum snowanarchy.pl jest Stowarzyszenie "Na Krawędzi" nr KRS 0000 466 246, adres ul. Braci Jamków 4, 30-898 Kraków. Ani Właściciel, ani Administrator nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie negatywne następstwa wynikłe z korzystania z forum snowanarchy.pl, w tym również za te, które powstaną w wyniku pozyskania loginu i hasła przez osoby trzecie.
4. Przypominamy, że trzeba przestrzegać prawa. Użytkownicy mają przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa. Właściciel i Administrator zapewniają, że przestrzegają prawa, w tym również przepisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
5. Niedopuszczalne są wpisy o charakterze rasistowskim, jak też obrażające uczucia religijne. Wpisy na temat polityki będą usuwane, chyba że polityka będzie miała związek ze sportem. Oczywiście dopuszcza się żarty i dowcipy.
6. Jedna osoba może mieć jedno konto. Jeśli jednak czujesz, że twoja osobowość jest rozszczepiona, możesz zgłosić się do Administratora z prośbą o uczynienie wyjątku.
7. Można używać słów powszechnie uważanych za wulgarne, ale nie w odniesieniu do innych osób, no chyba że się dobrze znają i tak się komunikują. Przykładowo wpis o treści: "Administrator, ty chuju na kaczych łapach" będzie usunięty, jeśli zostanie zauważony, a użytkownik może zostać zbanowany (czasowo lub dożywotnio). Wpis "Administratorze, ty glonojadzie" nie będzie uznany za obraźliwy. Walki personalne należy prowadzić w dziale "Rzeźnia", ale nawet tam nie można uwłaczać ludzkiej godności.
8. Administrator może przenosić treści, banować, usuwać wpisy, redagować wpisy, jeśli uzna je za złe. Nie ma natomiast obowiązku usuwania treści na życzenie (tak autora jak i czytelnika). I nie będzie się tłumaczyć.
9. Reklamować można się tylko w działach reklamowych.
10. Publikacja zdjęć oznacza, że osoba je publikująca oświadcza, że osoby na zdjęciach zgadzają się na publikację wizerunku w Internecie oraz że posiada do nich (zdjęć) prawa autorskie.
11. Konta raczej nie będą usuwane. Ale użytkownicy mogą być banowani.
12. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel i Administrator zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.